• شناسه خبر: 2435

در افتتاحیه رقابت های بین المللی شطرنج جام کارون ؛ استاندار خوزستان گفت: امیدوارم این رویدادهای بین‌المللی به گسترش ورزش خوزستان بیافزاید.

استاندار خوزستان گفت: ان‌شاءالله پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی شطرنج "جام کارون" با کیفیت مناسب و مطابق با استانداردهای بین‌المللی در اهواز برگزار شود. ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

غلامرضا شریعتی در افتتاحیه پنجمین دوره رقابت‌های بین‌المللی شطرنج “جام کارون” در اهواز ضمن خوش آمدگویی به شرکت‌کنندگان، اظهارکرد : امیدوارم سوای هر نتیجه ای که در این رقابت می گیرید ، در چند روزی که در اهواز اقامت دارید به همه شما خوش بگذرد و خاطرات خوبی را از اهواز به کشورهایتان ببرید .

استاندار خوزستان گفت : ان‌شاءالله پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی شطرنج جام کارون با کیفیت مناسب و مطابق با کلیه استانداردهای بین‌المللی برگزار شود و شرکت کنندگان در این رقابت ها بتوانند داشته‌های خود را بر روی میز شطرنج عرضه کنند و در نهایت نیز بهترین‌ها مشخص شوند .

شریعتی ادامه داد : امیدوارم این رویدادهای بین‌المللی به گسترش ورزش خوزستان بیافزاید . ان شاءالله جوانان عزیز خوزستانی اعم از دختران و پسرانی که به این بازی هوشمندانه علاقه مند هستند ، به شرکت در این بازی شطرنج بیشتر ترغیب شوند و شرایط لازم نیز برای آن ها مهیا شود تا در سال‌های آینده شاهد حضور تعداد بیشتری از شطرنج‌بازان خوزستانی در این پیکارها باشیم و خوزستان بتواند از این نظر سهم خود را به شطرنج کشور ادا کند.

استاندار خوزستان تصریح کرد : ان‌شاءالله ما بتوانیم این مسابقات را در سطح جهانی برگزار کنیم. همچنین امیدوارم تماشاگرانی که برای دیدن این مسابقات به سالن مسابقه آمده‌اند، با توجه به حساسیت‌های خاص این رشته ورزشی ، باعث دلگرمی ورزشکاران شوند .

شریعتی گفت: یکی از ویژگی‌های خاص رشته شطرنج این است که سن و جنس نمی‌شناسد و تمام رده‌های سنی می‌توانند در این رشته به فعالیت بپردازند ، همین موضوع نیز گرمی خاصی به این مسابقات می‌بخشد .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست