• شناسه خبر: 16509

رونمایی از پوستر «جام رسانه امید خوزستان» توسط فرمانده کل سپاه

پوستر «جام رسانه امید» با حضور سردار سلامی، فرمانده کل سپاه رونمایی شد. ...

به گزارش شهرنوشت ؛ پوستر «جام رسانه امید» امروز پنجشنبه با حضور سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سردار نقدی و سردار شاهوارپور رونمایی شد.

سجاد بهمئی مسئول سازمان بسیج رسانه خوزستان در حاشیه این مراسم، اظهار کرد: یکی از رهنمودهای مقام معظم رهبری برای مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمن انتشار اخبار امیدآفرین است که این امر در راستای جهاد تبیین محقق می‌شود.

وی با بیان این که سازمان بسیج رسانه در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری به سمت ایجاد بستری برای انتشار حداکثری اخبار امیدآفرین در جامعه است، افزود: بر این مبنا جام رسانه امید را برگزار خواهد کرد.

مسئول سازمان بسیج رسانه عنوان کرد: برگزاری این جام به این معنی نیست که خبرنگاران روحیه مطالبه‌گری خود را کنار بگذارند و مشکلات جامعه را نبینند، بلکه در مقابل سیاه‌نمایی‌ها رسانه‌های معاند حرکت رو به رشد و پیشرفت‌های کشور را به صورت واقعی به نمایش بگذارد.

وی خاطرنشان کرد: «جام رسانه امید» با حضور رسانه‌های استان و فعالان فضای مجازی در ابتدا در شهرستان‌ها برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان در یک رقابت ۲۴ ساعته به فعالیت و مسابقه می‌پردازند و منتخبان آنها به مرحله استانی و سپس به مرحله کشوری وارد می‌شوند و مرحله نهایی آن در تهران برگزار خواهد شد.

بهمئی با بیان اینکه این جام با رویکرد دیدن پیشرفت‌های جمهوری اسلامی ایران و در قالب تیمی یا انفرادی برگزار خواهد شد، گفت: شرکت‌کنندگان در این جام به تولید محتوا می‌پردازند و کسانی که بیشترین بازدید، بیشترین واکنش مردمی و یا بیشترین تحلیل احساسی مثبت را بر اساس نگاه امیدآفرینی داشته باشند انتخاب و به مراحل بعدی راه پیدا خواهند کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست