• شناسه خبر: 3773

شهردار اهواز: در صورتی که کیسون به تعهدات خود عمل کند،احتمال بهره برداری از فاز یک متروی اهواز تا یک سال آینده

موسی شاعری شهردار اهواز ظهر چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ با حضور در خبرگزاری فارس در تهران ضمن بازدید از تحریریه، به سوالات خبرنگاران نیز پاسخ گفت ...

پیمان نجف پور-شهرنوشت:

 

به گزارش شهرنوشت : وی در این بازدید گفت: وسعت شهر اهواز با جمعیت آن سنخیتی ندارد و طی این سال‌ها شاهد توزیع نامتوازن در اهواز بوده‌ایم؛ یکی از مشکلات جدی اهواز بحث آب و هوای آن است که شاید بتوان گفت گرم‌ترین کلانشهر حتی در سطح دنیا است و از طرفی رطوبت بالا هم مزید بر علت می‌شود که مشکلات افزایش یابد و به طور مثال در حوزه خدمات شهری فرسایش وسائل و تجهیزات بالا برود.
شاعری افزود: یکی دیگر از مشکلات اهواز این است که بسیاری از مشکلات و خرابی‌ها ی پس از دوران ۸ سال دفاع مقدس در شهر باقی مانده است؛ در بحث فضای سبز شهری نیز مشکلاتی داریم که باید به صورت جدی به آن پرداخته شود.
شهردار اهواز در خصوص زمان بهره برداری از پروژه قطار شهری اهواز گفت: امروز قطار شهری ما ۲۸ درصد پیشرفت فنی داشته است که قراردادی که آن زمان بسته شده قرارداد خوبی نبوده و جای حرف دارد. سال‌ها است که پروژه تقریبا متوقف است و کارگاه‌های مترو چهره بدی برای شهر ایجاد کرده‌اند.
وی ادامه داد: به‌هرحال تمام تلاش خود را برای ایجاد روند مثبت در پروژه به کار می‌گیریم؛ کار بسیار سخت است اما باید بگویم اگر شرکت کیسون به تعهدات خود عمل کند می‌شود امیدوار بود که فاز یک پروژه متروی اهواز تا یک سال آینده به بهره‌برداری برسد که در این جهت گام‌هایی برخواهیم داشت گرچه شرکت کیسون تا کنون به تعهدات خود عمل نکرده.

 

 

 

 

 

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست