• شناسه خبر: 2879

غلامرضا شریعتی در پیامی فرا رسیدن عید نوروز را به مردم خوزستان تبریک گفت /پیام نوروزی استاندار خوزستان

دولت تدبیر و امید در سال ۹۶ با تکیه بر نظر مردم که همواره ولی نعمت ما در انجام وظایف هستند تمام تلاش خود را در راستای احقاق مطالبات مردم انجام داده و نیک می دانیم این تلاش ها هنوز ناکافی هستند ولی می توان با صبر و‌ کوشش ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

غلامرضا شریعتی در پیامی فرا رسیدن عید نوروز را به مردم خوزستان تبریک گفت.
متن پیام استاندار خوزستان به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب والابصار
یا مدبر الیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الی احسن الحال
بار دیگر بهار زندگی طلوعی دوباره یافت و جلوه ای زیبا از شکوه خداوند زیباییها را به نمایش گذاشت. بهار فرصت اندیشیدن در خود و کردار و رفتار خویش است تا با تغییر در درون خود میل به بندگی پاک در درگاه خداوند را بوجود بیاوریم.
فصل بهار ، موعد شکوفایی گل ، سبزه و زیبا شدن طبیعت است، خداوند در فصل بهار مژده آن را می دهد که بعد از هر زمستان و سختی ، بهاری زیبا و قشنگ در راه است.
برآمد باد صبح و بوی نوروز
به کام دوستان و بخت پیروز
مبارک بادت این سال و همه سال
همایون بادت این روز و همه روز
دولت تدبیر و امید در سال ۹۶ با تکیه بر نظر مردم که همواره ولی نعمت ما در انجام وظایف هستند تمام تلاش خود را در راستای احقاق مطالبات مردم انجام داده و نیک می دانیم این تلاش ها هنوز ناکافی هستند ولی می توان با صبر و‌ کوشش بر مسیرهای سخت فائق شد و به اهداف متعالی دست پیدا کرد.
اینجانب فرا رسیدن سال ۱۳۹۷ را به همه مردم شریف و عزیز استان خوزستان تبریک و شاد باش عرض می کنم در سال جدید عمری با عزت سرشار از تندرستی و سربلندی برای همگان آرزومندم.
غلامرضا شریعتی ؛ استاندار خوزستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست