• شناسه خبر: 5662

قرارداد ساخت مترو اهواز پس از ۱۵ سال فسخ شد

موسی شاعری شهردار کلانشهر اهواز در یک اقدام انقلابی و تاریخی قرارداد ساخت مترو با شرکت "کیسون" را پس از ۱۵ سال فسخ کرد. ...

پیمان نجف پور – شهرنوشت :

به گزارش شهرنوشت ؛ موسی شاعری شهردار کلانشهر اهواز در یک اقدام انقلابی تاریخی قرارداد ساخت مترو با شرکت پیمانکاری کیسون را پس از ۱۵ سال فسخ کرد.
در نهایت پس از کش و قوس‌های فراوان، موسی شاعری شهردار انقلابی و جوان کلانشهر اهواز پیش از ظهر امروز با ارسال نامه‌ای، فسخ قرارداد شرکت کیسون پیمانکار متروی اهواز را اعلام کرد.

پروژه قطار شهری اهواز از آن دسته پروژه‌های کم‌نظیری می‌توان برشمرد که رکورد وعده‌های بی‌سرانجام مسئولان را زده است. بهمن ماه سال ۸۵ عملیات اجرایی پروژه متروی اهواز آغاز شده بود و متاسفانه هنوز به سرانجام نرسیده است.

لازم به ذکر است که پس از ۱۵ سالی که از کلنگ زنی این پروژه می گذرد ، تنها ۲۷ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و در این سالها به اسم قطار شهری (مترو) جای ،جای شهر اهواز ویران شد و وعده های پوچ مسئولان و شهرداران گذشته برای بهره برداری از این پروژه همگی واهی بوده و موجب نارضایتی شدید شهروندان اهوازی شده بود.

همچنین شهردار جوان و جهادگر کلانشهراهواز، چندی پیش در گفت‌وگویی اعلام کرد که شرکت پیمانکار قصد پیشبرد کار را ندارد و برای ۲۴۰ میلیارد تومان کارکردی که داشته ، ۲ هزار میلیارد تومان پول مطالبه کرده است .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست