• شناسه خبر: 16803

نماینده اهواز خبر داد: با رأی قاطع نمایندگان طرح اصلاح ساماندهی استخدام کارکنان دولت تصویب شد

به گزارش شهرنوشت ؛ مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز و عضو هیأت رئیسه مجلس از رأی قاطع نمایندگان مجلس به منظور رفع ایرادات شورای نگهبان، با اصلاح طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت خبر داد.. مجبتی یوسفی عضو هیأت رئیسه مجلس ا ...

به گزارش شهرنوشت ؛ مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز و عضو هیأت رئیسه مجلس از رأی قاطع نمایندگان مجلس به منظور رفع ایرادات شورای نگهبان، با اصلاح طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت خبر داد..

مجبتی یوسفی عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار کرد: نمایندگان در جلسه علنی امروز (دوشنبه ۳۰ مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد کارکنان دستگاههای موضوع ماده (۲۹) قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران (طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت) در راستای رفع ایرادات شورای نگهبان، با اصلاحات ماده واحده این طرح موافقت کردند.

نماینده اهواز با بیان اینکه نهایی شدن این طرح، پاسخی به مطالبه نیروهای طرف قرارداد با شرکت‌های واسطه است و به دنبال آن حذف پیمانکاران و تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و ارکان ثالث نهادهای دولتی، عمومی و نیمه دولتی، مهم‌ترین نتایج این طرح است که بعد از ماه‌ها رفت و برگشت در راهروهای مجلس، به نقطه پایان نزدیک شده است.

یوسفی در پایان خاطر نشان کرد: این مصوبه بعد از تایید شورای نگهبان اجرا شده و به انتظار چندین ساله کارکنان دولت پایان خواهد داد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست