• تاریخ:
    Warning: Use of undefined constant date - assumed 'date' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home3/shahrnvs/public_html/wp-content/themes/7shahr/single.php on line 11
    2021-09-28
  • شناسه خبر: 9561

آیا مدیرکل پروازی ورزش و جوانان خوزستان به دنبال انتصاب رئیس پروازی برای هئیت والیبال استان است ؟

شهرنوشت ؛ ورزش والیبال استان خوزستان که در سالهای نه چندان دور در کشور بسیار مطرح بود و سرآمد ، متاسفانه در سالهای قبل و علی الخصوص یکسال گذشته افول کرده و دیگر صدایی از خانه والیبال استان و تیم های شهرستانی بنامی همچون ...

شهرنوشت ؛ ورزش والیبال استان خوزستان که در سالهای نه چندان دور در کشور بسیار مطرح بود و سرآمد ، متاسفانه در سالهای قبل و علی الخصوص یکسال گذشته افول کرده و دیگر صدایی از خانه والیبال استان و تیم های شهرستانی بنامی همچون گمرک اهواز ، ملوان خرمشهر ، پتروشیمی ماهشهر ، مناطق نفت خیز جنوب و …. که در لیگ برتر حضور داشتند به گوش نمی رسد .

خانواده والیبال استان و ورزشکاران و پیشکسوتان این رشته ی ورزشی بسیار ناراحت و ناامید از آینده مبهم این ورزش قهرمان ساز با روی کار آمدن مدیران غیر ورزشی و ضعیف هستند .

چرا که شنیده ها حاکی از این است که مدیرکل پروازی دولت تدبیر و امید که در روزهای پایانی مدیریت خود بسر می برد به دنبال به کرسی نشاندن یک رئیس پروازی برای هئیت والیبال استان است .
آنهم شخصی که پیش از حضورش به عنوان سرپرست هئیت والیبال مدیر یک تیم فوتسال بوده و مدتهاست سرمربی و بازیکنان تیم به دنبال مطالباتشان می دوند و خبری از دریافت حقوق حقه یشان نیست .
سرپرستی که گفته می شود حتی اولین آیتم تایید صلاحیت برای شرکت در انتخابات ریاست هئیت که همان سکونت در اهواز میباشد را دارا نیست و ساکن جزیره قشم است و پروازی ..‌‌

لازم به ذکر است که آیت الله رئیسی رئیس جمهور منتخب در سفرش به استان خوزستان صراحتاً دستور دادند که از هیچ مدیر پروازی استفاده نشود و بعد از آن نیز وزیر کشور در مصاحبه خود این موضوع را تاکید کردند .

حال اینکه این موضوع تا چه حد صحت داشته باشد را باید منتظر ماند تا فردا در مجمع انتخاب (انتصاب) رئیس هئیت والیبال و خروجی این مجمع را دید .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست