• شناسه خبر: 194

استاندار خوزستان: تمام شهرهای استان صاحب جاده سلامت می‌شوند

استاندار خوزستان: تمام شهرهای استان صاحب جاده سلامت می‌شوند استاندار خوزستان با تاکید بر آماده‌سازی جاده سلامت در استان، گفت: طی یک برنامه یک‌ساله، تمام ۷۶ شهر استان صاحب جاده سلامت می‌شوند. به گزارش شهرنوشت ، غلامرضا شر ...

استاندار خوزستان: تمام شهرهای استان صاحب جاده سلامت می‌شوند
استاندار خوزستان با تاکید بر آماده‌سازی جاده سلامت در استان، گفت: طی یک برنامه یک‌ساله، تمام ۷۶ شهر استان صاحب جاده سلامت می‌شوند.

به گزارش شهرنوشت ، غلامرضا شریعتی در شورای ورزش استان که روز (دوشنبه، ۱۶ مردادماه) در محل استانداری برگزار شد، با تاکید بر آماده‌سازی جاده سلامت در تمامی شهرستان‌های استان، اظهارکرد: به تمام شهرستان‌ها الزام می‌کنیم که اعتباری را از محل اعتبارات عمرانی خود، جهت آماده‌سازی جاده سلامت اختصاص دهند.
وی افزود: در این راستا تفاهم‌نامه‌ای با شهرداری‌ها بسته تا طی یک سال آینده، این مهم محقق شود و شرایط پیاده‌روی برای تمام مردم استان فراهم شود و سپس نیز موضوع دوچرخه‌سواری دنبال شود.
استاندار خوزستان همچنین در جمع خبرنگاران، گفت: امیدواریم برنامه‌های سند تعالی ورزش‌های همگانی در استان نیز تحقق پیدا کند تا به سمت جامعه سالم‌تر و فعال‌تر گام برداریم. تمام استان‌های کشور به این مهم نیاز دارند و این نیاز در خوزستان نیز با توجه به شرایط اقلیمی و متناسب با مردان، زنان و جوانان، بیش از پیش احساس می‌شود و باید بتوانیم شرایط ورزش‌های همگانی از جمله پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری را برای تمام اقشار جامعه فراهم کنیم.
وی عنوان کرد: پس باید همه حمایت و کمک کنیم تا به سمت جامعه سالم‌تر پیش رویم، نه این‌که با تنگ‌نظری و سخت‌گیری‌های خارج از شرع و قاعده و فقط بر اساس نظرات شخصی، برنامه‌ها را اعمال کنیم و باعث محروم شدن مردم از انجام ورزش‌های همگانی شویم. این اقدام باعث می‌شود که جامعه به سمت پژمردگی، عدم شادابی و عدم سلامت برود، در حالی که هنر و وظیفه ما این است که جامعه به سمت سلامت و شادابی بیشتر برود.
شریعتی در خصوص آماده‌سازی جاده سلامت در استان نیز خاطرنشان‌کرد: قرار شد از محل ارزش افزوده ورزش و ارزش افزوده‌ای که ما به شهرداری‌ها اختصاص می‌دهیم و همچنین از محل اعتبارات عمرانی استان، طی یک برنامه یکساله، تمام ۷۶ شهر استان صاحب جاده سلامت می‌شوند تا تمام مردم آن مناطق بتوانند از این مهم بهره‌مند شوند. همچنین در این زمینه باید عدالت برقرار شود و تمام شهرستان‌ها صاحب جاده سلامت شوند. ان‌شاءالله گام‌هایی برداشته شود تا یک گام بیشتر به سوی سلامت جامعه برداریم.
وی در خصوص پارک بانوان اهواز نیز عنوان کرد: من متولی پارک بانوان نبودم. پارک بانوان در برخی شهرها به خوبی دنبال شده است و بانوان از آن استفاده می‌کنند و متاسفانه در برخی شهرها نیز با توجه به نوع نگاه مسوولان شهری، جواب خوبی دریافت نکرده‌ایم و امیدواریم این مورد را اصلاح کنیم.
استاندار خوزستان همچنین درباره وضعیت باشگاه استقلال خوزستان نیز گفت: هم سال گذشته و هم امسال، در خدمت این باشگاه بوده و هستم. برای فصل جاری نیز هزینه‌های سفر و اردوهای آن‌ها را پرداخت کرده‌ایم و تاکنون نیز نتایج خوبی در لیگ برتر به دست آورده‌اند. تاکنون هر اعتباری که به این باشگاه تزریق شده است، من آن را انجام داده‌ام.
وی درباره برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان نیز عنوان کرد: ان‌شاءالله مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در این خصوص برنامه‌ریزی می‌کند و ما نیز در خدمت آن‌ها هستیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست