• شناسه خبر: 861

استاندار خوزستان : حمایت از ویسی اشتباه بود / ویسی عذرخواهی کند و برود .

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان که از شرایط فعلی استقلال خوزستان و حواشی پیش آمده در مورد آن ناراضی است، به صراحت می‌گوید اگر ویسی نمی‌تواند با این شرایط کنار بیاید و کار فنی‌اش را دنبال کند، عذرخواهی کند و برود. ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شهر نوشت :

از زمانی که استقلال خوزستان دچار مشکلات مالی و مدیریتی شد، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان بود که به داد این تیم رسید. شریعتی هم فصل گذشته و هم این فصل کمک های زیادی به تیم آبی خوزستانی داشت تا نتایج خوبی بگیرد اما این فصل برخلاف فصل گذشته، آبی ها خوب کار نکردند و در پایین جدول حضور دارند. این مساله و البته مصاحبه های جنجالی اخیر عبدالله ویسی سرمربی استقلال خوزستان علیه مسئولان باشگاه، باعث دلخوری استاندار شده. به صورتی که او به صراحت اعلام می کند، از شرایط راضی نیست. غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان  در مورد اتفاقات پیش آمده صحبت می کند.

* * *

شرایط استقلال خوزستان شفاف نیست

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان که همیشه حامی استقلال خوزستان بوده، در مورد شرایط فعلی این تیم می گوید: “توضیح دادن در مورد شرایط استقلال خوزستان و حواشی که این روزها دارد، نیاز به بحث مفصلی دارد. به هر حال به خاطر اینکه سیستم باشگاه استقلال خوزستان شفاف نیست و نگذاشتند هیئت مدیره، کارش را انجام دهد، یک سری مشکلات به وجود آمده. من هم به مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان ماموریت دادم تا به این مسائل ورود کند.

 

شرایط مالی استقلال خوزستان بد نیست

مدتی است که بحث تغییر کادرفنی استقلال خوزستان به صورت جدی پیش آمده که استاندار در مورد آن توضیح می دهد: “در مورد بحث هایی که در رابطه با تغییر کادرفنی استقلال خوزستان به وجود آمده، من دخالت نمی کنم و از آن خبر ندارم. مدیرکل باید شرایط را بررسی کند و به شفاف سازی سیستم بپردازد. به هر حال شرایط مالی استقلال خوزستان هم چندان بد نیست. همین امسال ۲ میلیارد از اسپانسر به تیم تزریق شد و یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان هم کنفدراسیون فوتبال آسیا برای حضور تیم در رقابت های لیگ قهرمانان، به باشگاه داده. پس تا الان شرایط مالی بد نبوده.”

 

ویسی چه کاره است که دنبال اسپانسر رفته

استاندار خوزستان در رابطه با مصاحبه های اخیر عبدالله ویسی در رابطه با تلاشش برای جذب اسپانسر هم می گوید: “مربی چه کاره است که دنبال اسپانسر باشد؟ ویسی مربی است و مدیر باشگاه نیست که در همه امور دخالت کند. من چند بار به خاطر این دخالت ها به مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان تذکر دادم که او حق دخالت در امور باشگاه را ندارد. این مسائل از مسئولیت های هیات مدیره است و دلیلی ندارد ویسی در آن دخالت کند.”

 

حمایت از ویسی اشتباه بود

چندی پیش بحث هایی در مورد اخراج ویسی از سرمربیگری استقلال خوزستان پیش آمده بود که ظاهرا افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان وساطت کرد و از استاندار خواست جلوی این مساله گرفته شود. غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در مورد این مسائل توضیح می دهد: “دوستان اشتباه کردند که حمایت هایی از کادرفنی داشتند. آنها باید پاسخگوی این شرایط باشند. کدام تیم در ابتدای فصل ۲۰ درصد پیش قرارداد گرفت که استقلال خوزستان گرفته؟ ویسی بهتر است با این فرافکنی ها خودش را بیشتر از این زیر سوال نبرد.”

 

ویسی عذرخواهی کند و برود

شریعتی در واکنش به صحبت های اخیر ویسی در مورد اینکه تیمی تحویل گرفته که ۵/۱۳ میلیارد تومان بدهی دارد، می گوید: “تیم بدهی دارد به ایشان چه ارتباطی دارد؟! استقلال خوزستان این فصل پول گرفته، پس بدهی ها به ایشان هیچ ارتباطی ندارد. ویسی می خواهد تمام امورات تیم در خدمتش باشد و همه هم از او پشتیبانی کنند. او به جای اینکه پاسخگوی نتایج ضعیف تیم باشد، به مسائل حاشیه ای می پردازد که ذهن ها را به انحراف بکشد. ویسی صاحب تجربه است و بهتر است خودش را خراب نکند و به کار فنی اش بپردازد. او اگر می تواند کار فنی خودش را انجام دهد وگرنه عذرخواهی کند و کنار برود.”

 

اسپانسر را من آوردم

استاندار خوزستان در رابطه با اسپانسر استقلال خوزستان هم ادامه می دهد: “چه کسی به ویسی گفته دنبال اسپانسر باشد؟ اسپانسر را من معرفی کردم. این دروغ ها برای چه است؟ بنده با اسپانسر صحبت کردم که تیم را حمایت کند. هم آقای حیدری در جریان است و هم بقیه دوستان. اسپانسر مورد نظر هم به دلیل اینکه سیستم شفاف نیست نمی تواند بیش از یک مقداری به تیم کمک کند. به هر حال دلیلی ندارد پول بیاوریم و معلوم نباشد صاحب باشگاه چه کسی خواهد بود؟ من اگر تا الان به تیم کمک کردم به خاطر رضایت مردم خوزستان و علاقمندان به فوتبال بوده است.”

منبع : هوادار

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست