• شناسه خبر: 813

انتقاد شدید مدیرکل از سرمربی و سرپرست استقلال خوزستان

مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان گفت : اگر کسی نمی‌تواند در این شرایط کار کند می‌تواند برود حتی عبدالله ویسی.  ...

شهر نوشت :
افشین حیدری در گفت‌وگو با فارس در مورد اعتصاب بازیکنان استقلال خوزستان گفت: سرپا ایستادن استقلال خوزستان مدیون زحمات دکتر شریعتی استاندار خوزستان است. او کمک زیادی به تیم کرده است و تا به امروز ۲۰ درصد قرارداد بازیکنان پرداخت شده است بقیه اتفاقات فرافکنی و شلوغ کردن الکی است. من از مسئولان باشگاه خواسته‌ام با این اتفاقات برخورد کنند از طرف وزارت و استانداری مشکلات پیگیری می‌شود.

وی افزود: استقلال خوزستان بخشی از پیکره گروه ملی است این باشگاه در مرحله گذر است و برخی رفتارها شلوغ‌بازی بی‌مورد و فرار روبه جلو است که این رفتارها درست نیست. از مسئولان باشگاه خواسته‌ام با این اتفاقات برخورد قاطعی داشته باشند هر کسی احساس می‌کند نمی‌تواند در این شرایط بماند حتی اگر عبدالله ویسی است می‌تواند از تیم برود. ما نیازی به این نداریم فردی فراتر از مسئولیت خود رفتار کند. کسی که وظیفه‌اش کار در حوزه فنی است چه کسی گفته برود و با اسپانسر مذاکره کند. مسئولیت این امر با ما است. پشت‌سر تیم هستیم و امور را پیگیری می‌کنیم.

حیدری با انتقاد از مصاحبه اخیر سرپرست باشگاه یادآور شد: سرپرست باشگاه به چه دلیل مصاحبه می‌کند و از سیاست‌های دولت انتقاد می‌کند. این مسئله ربطی به آنها ندارد که در باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس چه اتفاقی می‌افتد. مسئولان باشگاه دیگر حق صحبت ندارند و به باشگاه گفته‌ام بازیکنی که دلش نمی‌خواهد بماند می‌تواند برود. همانطور که بعد از دیدار مقابل ذوب‌آهن و شکست سنگین در این مسابقه جریمه شدند، کسانی که مشکل‌ساز شدند جریمه خواهند شد، کسی حق ندارد برای تیم شاخ و شانه بکشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان افزود: ورزش خوزستان مدیون دکتر شریعتی استاندار خوزستان است. او حمایت‌های زیادی انجام داده و واقعاً از ورزش حمایت می‌کند. همچنین از حمایت‌های مردم اهواز در مجلس جمهوری اسلامی تشکر می‌کنم. باز هم تأکید می‌کنم کسی در باشگاه حق مصاحبه ندارد و فقط یعقوب پیری سخنگوی باشگاه در مورد مسائل تیم صحبت خواهد کرد. در غیر این صورت با این مسئله برخورد می‌کنیم. رفاقت و دوستی جای خودش را دارد و با اعصاب مردم هم بازی کردن کاری ناپسند است که با آن برخورد می‌شود. کی گفته افراد خودشان را وارد تمام موضوعات کنند باشگاه در مرحله نقل و انتقال است و کسی که مالک باشگاه شد اختیار دارد تصمیمات مدنظرش را اتخاذ کند. امروز مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان با من به صورت تلفنی صحبت کرد و جویای احوال تیم شد. همه کارها پیگیری می‌شود و قرار نیست افراد مصاحبه کنند و هرچه خواستند بگویند. اخلاق حرفه‌‌ای در ورزش مؤلفه بزرگ شدن است و کسی که نمی‌تواند اخلاق را رعایت کند، می‌تواند از ورزش برود.

حیدری در ادامه یادآور شد: تنها سخنگوی باشگاه حق مصاحبه دارد و ما این مسئله را به همه اعلام می‌کنیم. باشگاه باید نظم و انضباط پیدا کند و تیم بی‌صاحب نیست. کادر فنی و مسئولان باشگاه پاسخگوی مشکلات هستند و انجام مصاحبه فرار رو به جلو است. ما پیگیر مسائل تیم هستیم. مشکلات زیاد است اما این به این معنا نیست هر کسی هرچه خواست بگوید. وقتی خود وزیر موضوع تیم را پیگیری می‌کند این نشان می‌دهد که همه به فکر هستند تمام تلاش ما از ابتدا این بوده که فضای آرامی را در تیم ایجاد کنیم و اجازه نمی‌دهیم کسی این نظم را دچار مشکل کند. از ویسی هم می‌خواهم کار فنی‌اش را انجام دهد و مسئولان باشگاه در قبال مشکلات پاسخگو هستند و ما وضعیت تیم را تعیین و تکلیف می‌کنیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست