• شناسه خبر: 506

برند شش تایی با سه پله نزول برند ۳ تایی شد …

جناب دکتر شریعتی استاندار ورزشدوست این برند سرمربی های استان بود که برای خدمتگزاری به فوتبال استان به استقلال خوزستان بازگشت ؟ حال اینروزهای استقلال خوزستان خراب است و خراب است و خراب ........................ ...

اندر احوال اینروزهای استقلال خوزستان که پا در جای پای برادرش استقلال اهواز گذاشته و چهار نعل بسوی سقوط میتازد ….

در حالی که اهالی فوتبال و هواداران استقلال خوزستان خود را آماده مرثیه خوانی بر روی جسم نیمه جان تیم محبوبشان کرده بودند ، سرمربی این تیم کاملاً ریلکس و با روحیه ای مثال زدنی ضمن اینکه می پذیرد که در مقابل تیم نصفه نیمه و محتاط پرسپولیس هم میتوانست شش تایی شود ، از بازگشت تیم به لیگ و جبران بیست امتیاز از دست داده طی نه(۹) بازی گذشته سخن میگوید .
واقعاً اعتماد به نفس بالایی دارد این آقای ویسی ….

البته هر کس مثل ایشان از جهات مختلف پشتیبانی می شد نیز اینگونه سخن میـگفت .
در واقع می توان اینگونه گفت : مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان که خوشبختانه هیچ شناخت و سابقه ی فوتبالی ندارد و از طرف مدیران گروه ملی ( مالک استقلال خوزستان) نیز بطور موقت متولی تیم شده است ، پشتیبان اصلی سرمربی است و تمام اختیارات مدیریتی و مالی باشگاه را به جناب سرمربی و دوستانش سپرده (البته لازم بذکر است ; در محافل مختلف منکر حضور خود در جمع استقلالی ها است ) اما با دیدن عکس هایشان در رختکن استقلال خوزستان قبل از بازی با پرسپولیس (که برای تنویر افکار عمومی در پیوست همین دلنوشته برای خبرگزاری ها میفرستیم تا به اشتراک گذاشته شوند ) دقیقاً مصداق همان ‌” دم خروس و قسم حضرت عباس است” و باید گفت جناب حیدری شما متولی تمام رشته های ورزشی استان هستید نه فقط استقلال خوزستان ، پس حال که طبق مصاحبه هایتان شما تا به امروز زحمات بسیاری برای این باشگاه کشیده اید و حمایت های مالی فراوانی کرده و یا از منابع مختلف جذب نموده اید ضمن تشکر از زحمات شما ، حال دگر لطفاً اجازه داده و بگذارید اهل فن و فوتبالی ها ورود کنند ، تا شاید بشود سر و سامانی به این اوضاع نابسامان دهند ، چرا که فردا دیر است و فراموش نکنید که شما باید در محضر مردم استان و البته وجدان خودتان جوابگو باشید .

در ابتدای فصل شنیده شد که دکتر شریعتی استاندار ورزشدوست خوزستان نیز در دیداری که با سرمربی استقلال خوزستان داشت قول هرگونه همکاری و پشتیبانی را به آقای ویسی که طبق گغته خود و اطرافیانش برند سرمربی های خوزستان و بلکم کشور است، داده بود اما باید به جناب استاندار عرض کنیم : این تیم پر هوادار در سراشیبی سقوط است و حتی سرمربی برند ما (آنهم در خوزستان که مهد فوتبال کشور است و مربی های صاحب نام و با تجربه ی بسیاری دارد ) که بشما گفته بود برای خدمت به استانم به استقلال خوزستان برگشته ام ، آنهم خدمتی  ” هشتصد میلیون تومانی” که البته تا به امروز نشان داده که شاید برند باشد اما بی گمان یک برند درجه دوم (چینی) یست ، گواه این موضوع عملکردش آنهم با توجه به اختیارات تامی که در این فصل داشته تا امروز نشان داده ،

کسب فقط هفت۷ امتیاز از بیست و هفت امتیاز ممکن ، آنهم در تیمی که بازیکنانش را خودش انتخاب و جذب کرده که میشود از طالب ریکانی و حکیم نصاری نام برد که با قراردادهای پانصد میلیون تومانی به تیم آمدند، که البته فعلا بدستور سرمربی بلااستفاده هستند اما فراموش نکنیم که اردیبهشت نزدیک است و باشگاه باید یک میلیارد تومان به دو بازیکن بپردازد ، جالب است بگوییم طالب ریکانی از بازیکنان مورد علاقه و تایید ویسی است ، چرا که ریکانی را از استقلال اهواز با خود به سپاهان برده و این فصل نیز به استقلال خوزستان آورد حال چه شده که نه به تمرین  برگردانده میشوند و نه در اختیار باشگاه برای تعیین تکلیف قرار داده میشوند …..؟؟!
از این دست میتوان برای مثال دیگر به بازیکن برزیلی جذب شده توسط سرمربی نیز اشاره گرد و در همین خصوص مقایسه ای را ذکر کرد ؛ باشگاه پدیده مهاجمی بنام قاضی را با قراردادی چهارصد میلیون تومانی بخدمت گرفته که تا کنون با شش گل زده آقای گل لیگ شده و آقای ویسی بازیکن برزیلی با قرارداد چهارصد و پنجاه میلیون تومانی را جذب میکند که با صفر گل زده ، با رکوردی جدید به برندی جهانی برای دیگر مهاجمان فوتبال جهان تبدیل شده و آن اینکه هنوز نتوانسته حتی به دروازه حریفان استقلال نیز برسد ، گل زدن پیشکش …..

یادمان نرفته آقای ویسی بعد از باخت به تیم جم آنهم در اهواز برای خود تعطیلات تفریحی اعلام کرد و به اسپانیا رفت ، آنهم زمانی که باید در کنار تیم و بازبکنان می ماند و نقاط ضعف تیم را همراه آنالیزورهای فامیلیش بررسی و پوشش میداد ، آنهم درست روزی که هواداران باشگاه از آن باخت خانگی خون میگریستند ؟
آری همینطور وقتی که بعد از باخت مفتضحانه و بی سابقه در تاریخ باشگاه استقلال خوزستان و  شش تایی شدنش ، آقای ویسی و تیم خود ساخته اش ، برند ما با کمال خونسردی در نشست خبری گفت : ما شش گل خوردیم و شش گل دیگر هم نخوردیم و بخت و اقبال یاری گر ما بود و افزود : بازیکنان و باشگاه مقصرند اما  آقای برند فراموش کرد بگوید بخاطر کارهای شخصی خود در اصفهان و باشگاه سپاهان ، خودخواهانه تیم را ۵ روز قبل از این بازی به اصفهان برده و بازیکنان حتی شب قبل از بازی آزادانه تا ساعات بامدادی در نقاط تفریحی اصفهان همچون سی وسه پل به گشت و گذار بودند ! پس متاسفانه باید گفت شش تایی شدن حقش بود …..

جناب استاندار محترم در خصوص موضوع انتخاب مدیرعامل جدید و عدم صدور حکمش نیز ، کافیست کمی تحقیق  که چه عرض کنم ، بلکم نگاهی سطحی به استقلال خوزستان و عواملش بیندازید و آنوقت خواهید فهمید که آمدن جمالپور بعنوان مدیرعامل منافع چه کس و کسانی را به خطر می اندازد ؟
آنگاه خواهید فهمید که چرا با شنیدن نام مدیرعامل جدید باشگاه اکثریت غریب به اتفاق ما پیشکسوتان فوتبال استان ، اهالی فن و فوتبال دوستان دلسوز و هزاران هوادار فهمیم این باشگاه شاد و امیدوار به آینده این باشگاه در ادامه لیگ امسال و فصول بعد و نیز خواهید دانست چرا اشخاص خاصی با تمام توان بدنبال عدم صدور حکم مدیرعامل جدید هستند و تا به امروز نیز موفق و مانع صدور این حکم شده اند .

در مصاحبه ی روز چهارشنبه ، مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان عنوان شده بنده تا کنون در یکسال گذشته حتی بیش از حد توانم به این باشگاه از راه های مختلف کمک مالی رسانده ام و از جانب آقای محمودی مدیر عامل گروه ملی بعنوان مالک باشگاه هیچگونه کمکی به این باشگاه نشده است ،

اما جناب دکتر شریعتی بدانید و آگاه باشید و این سوال را از مدیرکل ورزش و جوانان استان و جناب سرمربی دارای اختیارات تام در باشگاه بپرسید آیا گفته آقای شولی سرپرست وقت باشگاهکه بارها عنوان کرده : آقای محمودی مدیرعامل گروه ملی بعنوان مالک باشگاه در این فصل پرداخت چک به مبلغ : سه میلیارد تومانی به باشگاه را تقبل نکرده کرده کذب است ؟ (هم اکنون این مبلغ در حساب آقای شولی سرپرست معذول شده ی باشگاه است )
آیا در اختیار گذاشتن مهمانسرای گروه ملی و سه وعده غذای بازیکنان و عوامل و …. جز هزینه برای باشگاه محسوب نمی شوند ؟
آیا در اختیار گذاشتن زمین های چمن و استخر و باشگاه بدنسازی و …. نیز از جانب آقای محمودی هزینه ندارد ؟
آیا گروه ملی هفت باب واحد مسکونی در اختیار برند سرمربی های استان و عواملش تیمش قرار نداده است ؟ (البته در خصوص عوامل کمکی آقای ویسی هم سوال بسیار است که در ادامه به گوشه هایی از آن که حتی ما هواداران نیز برایمان ثابت شده است خواهم پرداخت و باید بگویم وای بر مسائل مخفی که ما مردم نمیدانیم و فقط اشخاص خاصی اطلاع دارند ، اما جناب استاندار شما میتوانید دستور تحقیق و تفحص دهید )

آقایان مگر غیراز این است که دنیای ورزش و البته فوتبال ( آنهم یک سرمربی دارای برند) هم ، غیر از این مرسوم است که سرمربی ها تمام توان خود را میگذارند تا کادر فنی و آنالیزورهای کاردان و آگاه به علم روز فوتبال انتخاب و کنار خود داشته باشند ؟؟؟؟

اما آقای برند شش تایی ما از اقوام خود را که گفته میشود بدلیل نداشتن مدرک معتبر ورزشی است که در زمان برگزاری بازی ها بر روی نیمکت تیم نمی آیند (البته طبق قانون نمیتوانند) تا همچون تمام آنالیزورهای فوتبال دنیا به سرمربی تیم کمکـ کنند !

معرفی آنالیزورهای استقلال خوزستان :
علی اکبر مهدی پور باجناق محترم جناب ویسی با قراردادی ۱۳۰ میلیون تومانی و ….. .؟؟؟!!!
مهران کلاه کج از اقوام نزدیک سرمربی محترم با قراردادی یکصد میلیون تومانی و … ؟؟؟!!!
جناب پیری مدیر برنامه های آقای ویسی که فصل قبل در باشگاه سپاهان بعنوان مسئول رسانه ای با قراردادی ۴۰ میلیون تومانی حضور داشت و همراه آقای ویسی از سپاهان اخراج شده بود ،در این فصل برای خدمتگزاری به استان بعنوان همه کاره باشگاه با حکم معاونت اجرایی باشگاه و قرادادی ۱۴۰ یکصد و چهل میلیون تومانی و یک باب واحد مسکونی از هفت واحد یاد شده که توسط آقای محمودی در اختیار باشگاه قرار داده شده و ….. حضور دارد .

مگر جناب حیدری مدیرکل ورزش و جوانان در رسانه ها اعلام نکرد که ما تنها باشگاه کشور هستیم که تا امروز ۲۰% بیست درصد از مطالبات بازیکنان را پرداخت کرده ایم اما چگونه است که تا صحبتی در خصوص نتایج ضعیف این باشگاه می شود ، ویسی از مشکلات مالی و عدم پرداختی به بازیکنان داد سخن سرمیدهد ؟ جناب ویسی اگر باشگاه مشکل مالی دارد بعنوان مثال چرا ۵ روز قبل از بازی معروف شش تایی شدنتان تیم را به اصفهان بردید و تا باشگاه متحمل بیش از ۶۰ میلیون هزینه برای یک بازی شود ؟

جناب استاندار ورزشدوست و مردمی خوزستان ،
حال هم از شما بعنوان نفر اول دولت محترم تدبیر و امید در استان و هم از جناب حیدری مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان بعنوان متولی ورزش استان خوزستان سوال میکنیم ،
آیا با توجه به جمیع این مسائل ، مشکلات و ….. یاد شده بنظر شما میتوان به آینده استقلال خوزستان خوشبین بود ؟
آیا مدیرکل ورزش و جوانان متعهد می شود که با ادامه همکاری عبداله ویسی سرمربی این تیم ،  استقلال خوزستان دنباله رو نفت مسجدسلیمان و استقلال اهواز و …. نمی شود ؟
جناب دکتر شریعتی استاندار خوزستان
در پایان به نمایندگی جمعی از پیشکسوتان فوتبال خوزستان و هزاران هوادار باشگاه استقلال خوزستان عاجزانه از شما میخواهیم که با توجه به اختیاراتتان به این مسئله بسیار مهم ورود کرده ، چرا که شاید تنها شما بتوانید این مجموعه را از این سراشیبی سقوط نجات داده و با درایت به حل این مشکلات بپردازید ، باید ابتدا از راس مجموعه یعنی صدور حکم مدیرعامل جدید منتخب هیئت مدیره باشگاه شروع و …. تا مشکلات مالکیتی و آینده نامعلوم باشگاه و …. ادامه داده و با توکل بخدا و تلاشی جهادی و بسیجی وار که در شما سراغ داریم باعث کمک به جلوگیری از سقوط تیم به دسته ی پایین تر شوید ، باز هم تکرار میکنم و عاجزانه از شما میخواهم به احساسات پاک جمغی از مردم مظلوم خوزستان جواب مثبت داده و بداد این باشگاه برسید .

با تشکر

جمعی از پیشکسوتان و هواداران دلسوز فوتبال خوزستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست