• شناسه خبر: 2630

بهادری خبر داد : صعود سومین تیم کبدی خوزستان به لیگ برتر کشور

رئیس هیئت کبدی خوزستان گفت: برای نخستین بار در تاریخ کبدی کشور سه تیم از یک استان(خوزستان) در لیگ برتر حضور دارند که این موضوع نشان از توجه جوانان خوزستان به رشته کبدی است. ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

کامبیز بهادری رئیس هیئت کبدی استان خوزستان ، امروز (۸ اسفند ماه ۹۶ ) در گفتگو با خبرنگار شهر نوشت ؛ اظهار کرد: با صعود تیم کبدی رامهرمز به لیگ برتر ، در فصل آینده سه تیم از خوزستان در بالاترین سطح مسابقات کشور حضور داشته باشند.
بهادری ادامه داد :  پیش از این ۲ تیم کبدی سران جنوب اهواز و چهار آذر اندیمشک در لیگ برتر حضور داشتند .

وی افزود : در صورتی می توانیم در رقابت های لیگ برتر سال آینده موفق باشیم که بتوانیم در زمینه جذب حامی مالی قوی عمل کنیم ، در غیر این صورت هیچ سودی نصیب استان نمی شود.

رئیس هیئت کبدی خوزستان بیان کرد : اولویت اول ما توجه به بخش آموزش و استعدادیابی است و در ادامه سعی می کنیم با ارائه یک برنامه مدون چند ساله به توسعه این رشته ورزشی در سایر شهرستان های خوزستان کمک کنیم .

بهادری گفت : در سال آینده رقابت های لیگ برتر کبدی به صورت رفت و برگشت برگزار می شود ، با توجه به اینکه رقابت های سال آینده به صورت حرفه ای برگزار می شود تمام تلاش خود را برای کسب بهترین نتیجه خواهیم کرد.

رئیس هیئت کبدی خوزستان در پایان به صعود تیم رامهرمز به لیگ برتر اشاره کرد و گفت : مسابقات لیگ دسته اول کبدی کشور ۵ تا ۷ اسفند برگزار شد که تیم کبدی رامهرمز نماینده خوزستان در این رقابت ها با غلبه بر حریفان خود به لیگ برتر صعود کرد. این مسابقات در ۲ گروه سه و چهار تیمی برگزار شد که در گروه اول تیم رامهرمز با تهران، فلاورجان اصفهان هم گروه بود.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست