• شناسه خبر: 5027

تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان برابر شهر خودرو به تساوی رضایت داد

تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر برابر حریفش به تساوی رضایت داد . ...

پیمان نجف پور – شهرنوشت :

به گزارش شهرنوشت ؛ تیم های نفت مسجدسلیمان و شهر خودرو مشهد چهارشنبه شب (۳ مهر ماه ۹۸ ) در ورزشگاه بهنام‌ محمدی مسجدسلیمان به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.

در این دیدار سوشا مکانی، محمد طیبی، حامد نورمحمدی، محمد عیدی، میلاد خدایی‌اصل، میثم نقی‌زاده، علیرضا علیزاده، حسین ابراهیمی، سجاد جعفری، محمد ابراهیمی و میرهادی میرجوان برای نفت  مسجدسلیمان به میدان رفتند.

همچنین سید مهدی رحمتی، محمدحسین مرادمند، علی نعمتی، فرشاد محمدی‌مهر، محمدعلی فرامرزی، اکبر صادقی، علی نبی‌زاده، سعید صادقی، سروش رفیعی، امین قاسمی‌نژاد
و یونس شاکری ترکیب شهر خودرو را تشکیل می دادند.

در دقیقه ۲۰ سروش رفیعی گل اول بازی را برای تیم شهر خودرو به ثمر رساند ،ا ما این برتری تنها ۱۲ دقیقه دوام داشت و محمد ابراهیمی در دقیقه ۳۲ گل تساوی بخش بازی را برای نفت مسجدسلیمان به ثمر رساند.

البته پس از به ثمر رسیدن گل تساوی، ‌بازی یک بار دیگر متعادل شد و درجریان آن بازیکنان ۲ تیم موقعیت‌های دیگری برای گلزنی بدست آوردند اما تلاش آنان با توجه به بی دقتی مهاجمان از یک سو و درخشش دروازه‌بانان از سوی دیگر کامل نشد تا این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

قضاوت این دیدار بر عهده موعود بنیادی‌فر بود که قهرمان نجفی و یوسف مغروری او را در امر داوری همراهی کردند.

در این دیدار محمد طیبی از تیم نفت مسجدسلیمان از داور کارت زرد دریافت کرد.

تیم فوتبال شهرخودرو که نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر را با سه برد متوالی آغاز کرده بودند پس از شکست برابر فولاد در هفته چهارم، ‌در هفته پنجم نیز ناکام بود و برابر نفت مسجد سلیمان نیز به تساوی رسید .

تیم شهرخودرو با کسب یک امتیاز این دیدار ۱۰ امتیازی شد و در جایگاه دوم جدول رده‌بندی مسابقات باقی ماند اما نفت مسجد سلیمان که با ۴ امتیاز در رده یازدهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار داشت، با کسب یک امتیاز این دیدار پنج امتیازی شده و به لطف تفاضل گل مناسب‌تر نسبت به فولاد با ۲ پله صعود در جدول به رده نهم نقل مکان کرد.

تیم تراکتور در آغاز رقابت‌های هفته پنجم سایپا را با نتیجه یک بر صفر شکست داد و با ۱۱ امتیازی شدن به تنهایی در صدر جدول لیگ برتر ایستاد.

اما در حساس‌ترین دیدار هفته پنجم شاگردان «گابریل کالدرون» ‌در تیم پرسپولیس فردا (پنجشنبه) با شاگردان «امیر قلعه نویی» ‌در سپاهان در ورزشگاه آزادی دیدار خواهند کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست