• شناسه خبر: 2800

تیم وزنه برداری خوزستان(نماینده ایران) قهرمان جام بین المللی فجر شد

تیم خوزستان به عنوان نماینده ایران در این دوره از مسابقات بین المللی وزنه برداری جام فجر در اهواز به مقام قهرمانی رسید. ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

آخرین روز مسابقات وزنه‌برداری بین‌المللی جام فجر امروز (۱۹ اسفندماه۹۶) با حضور غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان ، افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان ، علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری و تعدادی از مسئولان داخلی و خارجی در اهواز برگزار و به اتمام رسید .

امروز و در دسته ۱۰۵ کیلوگرم در مجموع  رضا نصیری و جلال قریشی هر دو از ایران توانستند به ترتیب قهرمان و نائب قهرمان شوند و میر ویس رزیقی از افغانستان نیز در رده سوم جای گرفت.

در دسته فوق سنگین گئورگی چخیدزه از گرجستان به مدال طلا دست یافت ، میلاد رهبری نژاد از ایران نقره گرفت و همچنین کریم ترکمن از افغانستان مدال برنز گرفت .

در پایان و در بخش تیمی این دوره از رقابت ها تیم ملی ایران با ۶۴۴ امتیاز به قهرمانی رسید ، سوریه با ۵۴۸ امتیاز نائب قهرمان شد و نپال نیز با ۳۴۸ امتیاز در رده سوم جای گرفت .

استاندار خوزستان نیز به اعضای تیم منتخب خوزستان که در این مسابقات به عنوان قهرمانی دست یافتند ، پاداش پرداخت کرد.

به گزارش شهر نوشت این دوره از مسابقات بین المللی فجر از تاریخ ۱۷ تا ۱۹ اسفندماه ۹۶ و با حضور ۱۱ تیم داخلی و خارجی در اهواز برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست