• شناسه خبر: 2609

جراحی پادووانی بازیکن استقلال تهران در اهواز

تیم جراحی لئاندرو پادووانی مشغول تست وضعیت حرکتی اندام فوقانی و تحتانی این بازیکن برزیلی هستند. ...

پیمان نجف پور- شهر نوشت :

تیم جراحی لئاندرو پادووانی مدافع آسیب دیده استقلال تهران هم‌اکنون در آی‌سی‌یو بیمارستان آپادانا اهواز مشغول تست وضعیت حرکتی اندام فوقانی و تحتانی او هستند و از نتیجه عمل‌ انجام شده ابراز رضایت کردند.

دکتر عبدالخانی، دکتر خرمی، دکتر تقوی، دکتر سیزعلی و سایر اعضای تیم جراحی مغز و اعصاب بیمارستان آپادانا در حضور همسر لیاندرو پادووانی که امروز برای ملاقات با همسر مصدومش به اهواز رسیده، به تست شرایط این بازیکن پرداخته‌اند.

تیم جراحی از نتیجه عمل‌های انجام شده ابراز رضایت کردند؛ عمل جراحی روی گردن پادووانی به خوبی انجام شده و مهره شکسته این بازیکن فیکس و به جایگاه اولیه بازگشته است. حرکت اندام فوقانی طبیعی بوده و حس اندام تحتانی او به تدریج در حال بازگشت است.

براساس اعلام تیم جراحی پادووانی، یک عمل دیگر باید در قسمت جمجمه انجام گیرد که البته با توجه به اورژانسی نبودن این عمل، ممکن است بازیکن برزیلی استقلال به تهران منتقل شود و این عمل غیر اورژانسی را طی روزهای آینده در تهران انجام دهد.

طی سه روز اخیر تعداد زیادی از فوتبالی‌های خوزستان به بیمارستان مراجعه کرده و پیگیر وضعیت لیاندرو پادووانی بوده‌اند. این بازیکن دیروز در جریان ملاقات با چند تن از هواداران تیم استقلال اهواز درخواست کرد که طرفداران فوتبال در ایران برای بهبود وی دعا کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست