• شناسه خبر: 1365

حیدری خبر داد : کلنگ‌زنی ۳ پروژه در ایذه با حضور وزیر ورزش

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با بیان اینکه به زودی تغییرات مثبتی در ورزش ایذه ایجاد می‌شود،گفت:به زودی کلنگ۳ پروژه خانه کشتی، سالن ورزشی چندمنظوره اختصاصی بانوان و خانه جوان در این شهرستان با حضور وزیر ورزش و جوانان به ز ...

شهر نوشت :

افشین حیدری با اشاره به افتتاح سالن ورزشی بهسازی شده کلدوزخ شهرستان ایذه، اظهار کرد: برای بازسازی این سالن چند منظوره مبلغ ۲۴۰ میلیون تومان در نظر گرفته شد و در نهایت توانستیم این سالن را که طی چهار سال گذشته از شرایط بسیار بدی برخوردار بود و نوجوانان و جوانان با حضور در آن و  طی تمرین دچار آسیب دیدگی می شدند، بازسازی کنیم.

وی بیان کرد: کف پوش این سالن تعویض شد و اکنون این سالن از وضعیت بسیار مناسبی برخوردار است و روز گذشته نیز با حضور نماینده مردم ایذه در مجلس شواری اسلامی به افتتاح رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با بیان این که شهرستان ایذه در خیلی از رشته های ورزشی قطب است، گفت: طی سفری که به این شهرستان داشتم به هیات های ورزشی نیز سرکشی کردم و باید بگویم باتوجه به برنامه های خوبی که برای ورزش ایذه در نظر داریم به زودی شاهد تغییرات مثبتی در این شهرستان خواهیم بود.

وی همچنین با ابراز ناراحتی نسبت به زیرساخت های ورزشی شهرستان ایذه، عنوان کرد: ۱۰ سال است که از نظر زیرساخت های ورزشی هیچ اتفاقی در این شهرستان نیفتاده است که با یک برنامه ریزی مناسب و با اولویت بندی به زودی کلنگ سه پروژه خانه کشتی، سالن ورزشی چند منظوره اختصاصی بانوان و خانه جوان دراین شهرستان با حضور وزیر ورزش و جوانان در سال جاری به زمین زده خواهد شد.

منبع : ایسنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست