• شناسه خبر: 574

حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان : با فروش غیرمجاز مواد نیروزا در باشگاه‌ها برخورد می‌شود

در این مدت بازرسین منتخب ما از ۶۳۰ باشگاه استان، بازرسی‌های لازم را به عمل آوردند که به ۴۰ باشگاه اخطار داده شد و یک باشگاه نیز پلمپ شد. ...

به گزارش شهر نوشت :
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با بیان این‌که در حال بررسی و برخورد با فروش غیرمجاز مواد نیروزا در باشگاه‌های استان هستیم، گفت: به زودی شاهد اقدامات لازم در این زمینه با همکاری مراجع ذیصلاح هستیم.
افشین حیدری در خصوص عملکرد کمیسیون ماده پنج امور باشگاه‌ها در نیمه اول سال ۹۶، اظهار کرد: تعداد باشگاه‌های فعال استان در نیمه اول سال جاری، ۱۱۵۰ مورد بوده است. همچنین مجوز تاسیس ۶۰ باشگاه در استان صادر شد.
وی ادامه داد: در این مدت بازرسین منتخب ما از ۶۳۰ باشگاه استان، بازرسی‌های لازم را به عمل آوردند که به ۴۰ باشگاه اخطار داده شد و یک باشگاه نیز پلمپ شد.
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان خاطرنشان‌کرد: همچنین تعدادی باشگاه بدون هماهنگی، اقدام به گشایش نموده‌اند که این موضوع در حال بررسی است و اگر به اخطارهای لازم توجه نکنند، پلمپ می‌شوند. مطمئنا در آبان‌ماه نیز تعدادی باشگاه پلمپ خواهند شد.
وی با بیان این‌که در حال بررسی و برخورد با فروش غیرمجاز مواد نیروزا در باشگاه‌های استان هستیم، ادامه داد: اطلاعات خوبی در این زمینه جمع‌آوری شده است و به زودی شاهد اقدامات لازم با همکاری مراجع ذیصلاح هستیم.
حیدری خاطرنشان‌کرد: طرح جرایم نقدی با توجه به سطح عدم رعایت قانون توسط باشگاه‌داران، به تصویب کمیسیون ماده پنج رسیده و به وزارت ورزش و جوانان نیز پیشنهاد شده است.
وی در پایان گفت:‌ از بخش خصوصی دعوت می‌کنیم که اقدام به سرمایه‌گذاری در ورزش کنند و ما نیز آماده همکاری با آن‌ها هستیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست