• شناسه خبر: 4457

دبیر هیئت گلف خوزستان: خوزستان ۲۰۰ بازیکن گلف باز دارد/ رتبه نخست خوزستان در گلف کشور

دبیر هیئت گلف خوزستان گفت: ما ۲۰۰ بازیکن گلف باز و ۸ باشگاه گلف در خوزستان داریم. ...

پیمان نجف پور – شهرنوشت :

 

به گزارش شهرنوشت : منوچهر نصیری شامگاه شنبه (۹ شهریور ماه ۹۸ ) در نشست خبری با اصحاب رسانه در نمایشگاه هفته دولت اظهار کرد: ورزش گلف سابقه ۱۰۰ ساله در مسجدسلیمان دارد ، اولین باشگاه گلف کشور در مسجدسلیمان بود .
وی افزود: ۲۰۰ بازیکن گلف باز و ۸ باشگاه گلف در خوزستان داریم که در رده های مختلف سنی از نوجوانان تا پیشکسوتان در این رشته ورزشی مشغول به فعالیت هستند .
دبیر هیئت گلف خوزستان یادآور شد: مسجدسلیمان، اهواز ، آبادان، خرمشهر و امیدیه از شهرهایی هستند که در آنها باشگاه گلف فعال و ورزش گلف انجام می شود.
نصیری با بیان اینکه ۵ تیم خوزستانی در لیگ برتر گلف استان حضور دارند، گفت: در سال ۹۸ تا کنون  هشت مورد اعزام به تیم ملی و مسابقات کشوری گلف داشتیم.
وی با بیان اینکه بیشتر اعضای تیم ملی گلف ایران خوزستانی هستند ، تصریح کرد: خوزستان در رده های مختلف سنی در مسابقات گلف کشور همواره جز استان های نخست  است.
نصیری افزود : در آخرین مسابقات کشوری سه تیم نخست از خوزستان بودند .
دبیر هیئت گلف خوزستان بیان کرد: سه گلف باز زن خوزستانی به تیم ملی بانوان گلف و پنج گلف باز پیشکسوت مرد به تیم ملی پیشکسوتان گلف دعوت شدند.
نصیری اضافه کرد: چهار کمیته در هیئت گلف خوزستان متشکل از کمیته های فنی، مربیان ، استعدادیابی و آموزش هستند.

وی گفت : با درایت ،تلاش و حمایتی که رضا علیجانی رئیس هئیت گلف استان خوزستان دارد هئیت گلف استان از هر نظر در شرایط ایده آل و مطلوبی بسر می برد .

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست