• شناسه خبر: 825

در برنامه فوتبال یک مطرح شد/ میداوودی: ابتدای فصل امسال شرایط خوبی نداشتم

میلاد میداوودی فوروارد با تجربه و گلزن نفت مسجدسلیمان که میهمان برنامه لیگ یک بود به عنوان برترین بازیکن ماه دوم رقابتهای لیگ یک انتخاب شد. ...

شهر نوشت :

وی صحبت های خود را اینگونه آغاز کرد که من فوتبالم را از زمین های خاکی اهواز آغاز کردم و در سال ۱۳۷۸ و همزمان با بازی در نوجوانان استقلال اهواز به تیم نوجوانان ایران دعوت شدم و پس از آن در تیم جوانان استقلال اهواز به فعالیت ورزشی خود ادامه دادم، دوران خدمت سربازی خود را در تیم پاس تهران گذراندم و پس از آن دوباره به استقلال اهواز برگشتم.

میلاد میداوودی از تجربه لژیونری خود هم سخن گفت: حدود یک سال و نیم در الاهلی امارات بازی کردم و مجددا به استقلال اهواز بازگشتم که متاسفانه تیم به لیگ یک سقوط کرد و سپس دو فصل و نیم در استقلال تهران توپ زدم.

میلاد میداوودی که بدون شک سخت ترین دوران ورزشی اش مصدومیت طولانی مدتش بود در این مورد گفت:  مصدومیت یازده ماهه باعث دوری فزاینده من از دنیای فوتبال شد و زندگی من را وارد عرصه جدیدی کرد.

میداوودی بازیکن چهار گله طلایی پوشان مسجدسلیمان گفت: سال گذشته تیم نفت در شرایط بدی به سر می برد ولی با حضور محمود فکری شرایط رو به بهبود حرکت کرد و در لیگ امسال نیز موفق به کسب پیروزی های بسیاری شده ایم.

میلاد میداوودی در مورد آمادگی بدنی خود در ابتدای فصل گفت: ابتدای فصل امسال شرایط بدنی خوبی نداشتم و رفته رفته با کمک محمود فکری توانستم شرایطم را بهتر سازم ، امیدوارم تا پایان فصل ، شرایطم بهتر از حال حاضر شود.

وی در پایان با بیان اینکه در شهر اولین ها استعداد های فراوانی وجود دارد گفت: به دلیل محرومیت های شهری استعداد نوجوانان و جوانان شهرم به راحتی در نسل های مختلف هدر میرفت ولی در حال ایجاد یک اکادمی استعداد یابی فوتبال در مسجدسلیمان هستم تا خدمتی به شهرم کرده باشم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست