• شناسه خبر: 2796

رئیس فدراسیون وزنه برداری:امیدوارم کارهای زیربنایی و اقدامات توسعه‌ای خوزستان الگویی برای سایر استان‌هایمان باشد.

علی مرادی با اشاره به اقدامات زیربنایی خوبی که در خوزستان صورت گرفته است،گفت:این موضوع در بدنه تیم ملی نیز تاثیر بسیار خوبی دارد و میبینیم که تیم بومی این استان در رقابت های جام فجر مقام‌های خوبی را کسب کرد ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

علی مرادی امروز (۱۹ اسفندماه ۹۶) در حاشیه مراسم اختتامیه مسابقات بین‌المللی وزنه‌برداری جام فجر در اهواز در جمع خبرنگاران ، اظهارکرد: ابتدا جا دارد از استاندار خوزستان و مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و همچنین رئیس هیات وزنه‌بردای استان بابت برگزاری باکیفیت این دوره از رقابت‌ها تشکر و قدردانی کنم.

وی افزود : با توجه به این که ۹  کشور به دلیل مشکلات دوپینگ نمی‌توانند در رویدادهای بین‌المللی شرکت کنند، ما تیم‌های دیگری را در این مسابقات داشتیم.

رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت : با توجه به کارهای زیربنایی خوبی که در استان خوزستان صورت گرفته است ، امروز شاهد هستیم این موضوع در بدنه تیم ملی نیز تاثیر بسیار خوبی دارد و میبینیم که تیم بومی این استان در رقابت های جام بین المللی فجر مقام‌های خوبی را کسب کرد . جا دارد بابت این کار زیربنایی تبریک بگوییم و امیدوارم کارهای زیربنایی و اقدامات توسعه‌ای خوزستان الگویی برای سایر استان‌هایمان باشد.
مرادی در خصوص برگزاری اردوی تیم ملی ایران در ماهشهر نیز خاطر نشان کرد: این اردو به نحو بسیار شایسته‌ای در حال برگزاری است. خود من از اردوی تیم ملی بازدید داشتم که قهرمانان عزیز ما از اردو بسیار راضی بودند.

رئیس فدراسیون وزنه برداری با اشاره به تشکیل تیم وزنه برداری بانوان ایران نیز عنوان کرد : در این دوره از مسابقات برای اولین بار کارهای بسیار خوبی انجام شد و ما کلاس آموزشی برای بانوان نیز داشتیم و این وزنه برداران در بحث طراحی تمرین ، آموزش‌های خوبی را دیدند. همچنین شاهد بودیم که تعدادی از دختران خردسال در این مسابقات هنرنمایی داشتند .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست