• شناسه خبر: 191

راه اندازی سالن تیراندازی شهید عادل سعد تربیت بدنی سپاه حضرت ولیعصر (عج) شهرستان دزفول

راه اندازی سالن تیراندازی شهید عادل سعد تربیت بدنی سپاه حضرت ولیعصر (عج) شهرستان دزفول با همکاری و مشاوره های کارشناسی هیات های تیراندازی خوزستان و شهرستان دزفول، سالن تیراندازی شهید عادل سعد تربیت بدنی سپاه حضرت ولیعصر ...

راه اندازی سالن تیراندازی شهید عادل سعد تربیت بدنی سپاه حضرت ولیعصر (عج) شهرستان دزفول
با همکاری و مشاوره های کارشناسی هیات های تیراندازی خوزستان و شهرستان دزفول، سالن تیراندازی شهید عادل سعد تربیت بدنی سپاه حضرت ولیعصر (عج) شهرستان دزفول افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری ، تحلیلی شهرنوشت و به نقل از مسئول تربیت بدنی سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان، سالن تیراندازی ۱۰ خط شهید عادل سعد در شهرستان دزفول افتتاح و راه اندازی شد. سرگرد ممبینی در خصوص راه اندازی این سالن افزودند که با همکاری و مشاوره های کارشناسی و تخصصی هیات های تیراندازی خوزستان و دزفول و زیر نظر ناحیه مقاومت شهرستان دزفول و تربیت بدنی سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان، سالن با ۸ خط مکانیکی و ۲ دو خط الکتریکی همچنین در دو بخش آقایان و بانوان کار خود را شروع کرد. ایشان افزودند که هدف از راه اندازی این سالن افزایش تعداد سالن در استان و شهرستان دزفول بوده که علاوه بر شناسایی و کشف استعدادهای این رشته اغلب در سنین پایه، هدف اصلی توسعه ورزش تیراندازی بعنوان یک رشته کاربردی، پر طرفدار و پر مدال بوده است. شایان ذکر است استفاده از این سالن برای عموم شهروندان و علاقمندان به این رشته آزاد خواهد بود. سرگرد ممبینی در ادامه افزودند که طبق توافق صورت گرفته با سازمان ورزش بسیج شهرستان رامهرمز مقرر شده که یک سالن در این شهرستان ساخته شود‌ و به احتمال بسیار زیاد پس از طی کردن مراحل اداری سالن مذکور در سال جاری احداث و راه اندازی خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست