• شناسه خبر: 2753

سرمربی تیم فوتبال نفت‌مسجدسلیمان :توانایی این‌که چند هفته زودتر قهرمان شویم را داریم .

محمود فکری گفت: سازمان لیگ و کمیته‌های اخلاق و انضباطی باید ضمن نظارت بر بحث های"داوری، جادوگری و دوپینگ"، برخوردهای لازم را هم داشته باشند، در حالی‌که برخورد جدی را نمی‌بینیم. ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

محمود فکری  در خصوص پیروزی تیمش برابر شهرداری تبریز در لیگ یک کشور، اظهار کرد: بازی بسیار خوبی بود. بازیکنانم مسابقه را بسیار خوب شروع کردند و زود هم به گل رسیدیم. در ادامه نیز فشارهای تیم برای گلزنی بیشتر شد ولی تیرک دروازه و کم‌دقتی بازیکنانم مانع از به ثمر رسیدن گل‌های بیشتر در نیمه اول شد.

فکری ادامه داد : در نیمه دوم نیز بازیکنانم فشار زیادی روی دروازه حریف وارد کردند و شاهد بازی سرعتی تیم‌مان بودیم اما باز هم نتوانستیم به گل برسیم. در ادامه حریف از موقعیتی که به دست آورد به گل رسید و همین کار ما را سخت کرد. بازیکنانم در این بازی ناامید نشدند و این برای ما مهم بود. آن‌ها با تلاش و فشار بیشتر به حریف، توانستند در دقایق آخر گل دوم و برتری تیم را به ثمر برسانند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درباره رقابت بسیار نزدیک تیم‌های بالای جدول و این‌که چقدر شانس نفت برای صعود به لیگ برتر بیشتر است؟ گفت: ما باید بازی به بازی پیش برویم و در تمام دیدارهای باقی‌مانده که حکم فینال دارند، با تمام توان کار کنیم. بازیکنانم این توان را دارند که در بازی‌های باقی‌مانده حداکثر امتیاز را بگیرند و امیدوارم با تلاش، تمرکز و رفاقت بیشتر بازیکنانم بتوانیم نفت‌مسجدسلیمان را برای دومین بار لیگ برتری کنیم.

فکری در پاسخ به این سوال که آیا تمام مجموعه برای صعود به لیگ برتر یک‌دل هستند، عنوان کرد: بله خدا را شکر از مدیریت باشگاه گرفته تا مدیریت شهری، نماینده مردم مسجدسلیمان و هواداران، همه آماده صعود تیم به لیگ برتر هستند.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا می‌توانید پیش از پایان مسابقات، صعودتان را به لیگ برتر مسجل کنید؟ گفت: رقابت‌ها بسیار نزدیک هستند و نمی‌توان پیش‌بینی کرد که از چند هفته قبل می‌توانیم خیال‌مان را از بابت قهرمانی و صعود به لیگ برتر راحت کنیم یا خیر ولی توانایی این‌که چند هفته زودتر قهرمانی‌ و صعود به لیگ برتر را جشن بگیریم داریم. تمام رقبا تلاش می‌کنند و کار سخت است ولی امیدوارم نفت‌مسجدسلیمان به عنوان تیم اول راهی لیگ برتر شود.

سرمربی تیم فوتبال نفت‌مسجدسلیمان درباره نظارت بیشتر روی لیگ یک به ویژه در هفته‌های پایانی مسابقات که سرنوشت‌ساز نیز هستند، عنوان کرد: باید روی تمام بازی‌ها به ویژه دیدارهای تیم‌های بالای جدول نظارت بیشتری صورت بگیرد. به طور مثال هفته گذشته تیم برق جدید شیراز با بازیکنان امید خود برابر بادران بازی کرد و این اتفاق قشنگ نیست زیرا اکنون بادران یکی از تیم‌های مدعی است. همچنین برخی تیم‌ها با بازیکنان ذخیره خود بازی می‌کنند که باید روی این بخش نظارت شود.

فکری تاکید کرد : همچنین در بحث “داوری، جادوگری و دوپینگ” باید نظارت بیشتری صورت بگیرد تا درصد سلامت بازی‌ها بالا برود. اکنون خیلی‌ها کارهایی انجام می‌دهند و اگر قرار است از چشم سازمان لیگ و کمیته‌های اخلاق و انضباطی دور بماند، به ضرر تیم‌هایی است که به صورت سالم کار می‌کنند. به هر حال مسوولان باید ضمن نظارت بر این مسایل، برخوردهای لازم را هم انجام دهند، در حالی‌که برخورد جدی را نمی‌بینیم و اگر بخواهم بعد از فصل برخورد کنند، دیگر فایده‌ای ندارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست