• شناسه خبر: 2213

سرمربی تیم گلف حفاری: مدعی قهرمانی در لیگ برتر هستیم/ رقیب اصلی ما تیم گلف نفت مسجدسلیمان است .

سرمربی تیم گلف ملی‌حفاری گفت: امسال در لیگ برتر کشور شاهد حضور  تیم‌های جدید بوده ایم که چنگی به دل نمی‌زنند و نتوانستند رقیب قدری برای ما باشند ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

گودرز مولایی  در خصوص قهرمانی حفاری در نیم‌فصل اول لیگ برتر گلف کشور ، اظهارکرد : هفتمین دوره لیگ برتر گلف کشور در حال برگزاری است که ملی حفاری در شش دوره قبلی، به چهار عنوان قهرمانی و دو مقام دومی دست پیدا کرده است. امسال نیز با عملکرد خوبی که داشتیم، به عنوان قهرمانی نیم‌فصل نخست دست پیدا کردیم.

مولایی با بیان این‌‌که در نیم‌فصل اول باختی نداشتیم ، افزود  : عملکرد حفاری همیشه در لیگ برتر خوب بوده است و امسال نیز تاکنون عملکرد رضایت‌بخشی داشته‌ایم. در گلف، اتفاقات هستند که ممکن است یک تیم را به قهرمانی برساند یا آن تیم را از قهرمانی دور کند. خدا را شکر ما تا اینجا خوب کار کرده‌ایم.

سرمربی تیم گلف شرکت ملی‌حفاری ایران گفت : امسال در لیگ برتر کشور شاهد حضور  تیم‌های جدید بوده ایم که چنگی به دل نمی‌زنند و نتوانستند رقیب قدری برای ما باشند ، البته در میان تیم گلف شاهین‌شهر اصفهان به نسبت تیم های دیگر خوب درخشیده است ولی همچنان رقابت اصلی بین تیم‌های خوزستانی است.

وی همچنین گفت : همواره عناوین اول تا چهارم لیگ برتر کشور در دست تیم های گلف خوزستانی‌ بوده است .

مولایی ادامه داد : این رشته در استان از شرایط بسیار خوبی برخوردار است و در کشور نیز همیشه حرف برای گفتن داشته است . تا کنون هرگز جام قهرمانی لیگ برتر از خوزستان خارج نشده است .

وی عنوان کرد : تیم های گلف استان خوزستان همیشه در تمام  رده‌های سنی در مسابقات کشوری  موفق به کسب عنوان شده است. خوزستان همیشه در گلف کشور بهترین بوده است .

سرمربی تیم گلف شرکت ملی‌حفاری ایران بیان کرد : ترکیب تیم‌های حفاری و نفت مسجدسلیمان در فصل جاری لیگ بیانگر این است که این دو تیم امسال نیز مطمئنا مدعی قهرمانی هستند . ما از هیچ تلاشی برای کسب این عنوان دریغ نمی‌کنیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست