• شناسه خبر: 923

سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان : باید نگاه ویژه ای به ورزش خوزستان داشت .

در دیدار افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با وزیر ورزش و جوانان / پیگیری حل مشکلات ورزش استان خوزستان / وزیر ورزش و جوانان تأکید کرد که باید نگاه ویژه‌ای به ورزش خوزستان داشت و ورزش این استان را مورد حمایت بیشت ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان، امروز به دیدار مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان رفت و موضوعات مهم مرتبط با ورزش خوزستان در جلسه طرفین مورد بررسی قرار گرفت.

وزیر ورزش ضمن ابراز رضایت از عملکرد ورزش خوزستان در ماه‌های اخیر تأکید داشت که باید نگاه ویژه‌ای به ورزشکاران خوزستان داشت، چرا که این استان دارای استعدادهای ورزشی زیادی است که می‌توانند برای کشور افتخار آفرینی کنند. وزیر ورزش همچنین اعلام کرد که در بحث اعتبارات به ورزش خوزستان نگاه خاصی خواهد شد تا این خطه ورزش‌خیز در زمینه اعتبارات و مباحث مالی کمتر دچار مشکل شود.

در این جلسه همچنین مشکلات باشگاه‌ استقلال خوزستان مورد بررسی قرار گرفت و موضوع انتقال مالکیت باشگاه استقلال خوزستان توسط وزیر ورزش و از طریق مدیریت بانک ملی ایران پیگیری و مقرر شد که مدیرکل ورزش خوزستان در بازگشت به استان مراحل بعدی این موضوع را پیگیری کند تا مدیریت استقلال خوزستان به متقاضیان خریداری و پرداخت هزینه‌های باشگاه منتقل شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست