• شناسه خبر: 1380

سید ناصر حسینی گُهر: روابط عمومی ها پل ارتباطی میان سازمان و مخاطبان خود هستند

سید ناصر حسینی گُهر، مسئول روابط عمومی هیات تیراندازی استان خوزستان اظهار کرد: روابط عمومی یکی از مهم ترین قسمت های هر سازمان است که موجب پویایی و توسعه آن می شود. ...

شهر نوشت :

در اولین نشست هم اندیشی روسای هیات های شهرستان ها و کمیته های تخصصی هیات تیراندازی خوزستان و در ادامه مباحث مطرح شده توسط کمیته ها، سید ناصر حسینی گُهر، مسئول روابط عمومی هیات تیراندازی استان خوزستان اظهار کرد: روابط عمومی یکی از مهم ترین قسمت های هر سازمان است که موجب پویایی و توسعه آن می شود. روابط عمومی ها پل ارتباطی میان سازمان و مخاطبان آنهاست و همچنین حافظ منافع سازمان های مربوطه و مردمی است که با آن سازمان ها سر و کار دارند.
وی به اشاره به فعالیت های روابط عمومی هیات تیراندازی استان خوزستان گفت: راه اندازی خبرنامه هیات تیراندازی خوزستان که می توان گفت نوید حرکتی نو در این هیات خواهد داشت، فعال سازی مجدد سایت هیات تیراندازی خوزستان که قبل از این فعالیت کم رنگی داشت، فعال سازی کانال تلگرامی هیات، ارتباط بیشتر با خبرنگاران استان جهت پوشش فعالیت‌های هیات اعم از مسابقات داخلی و استانی، برگزاری نشست ها و جلسات با نمایندگان و مسئولان شهری و استانی از جمله فعالیت های انجام شده توسط روابط عمومی این هیات بوده است.
حسینی گُهر ادامه داد: در راستای پیشرفت و توسعه هیات تیراندازی استان خوزستان، از مسئولان هیات های شهرستان ها درخواست می کنم ارتباط بیشتری با روابط عمومی استان داشته باشند و روسای هیات های شهرستان ها یک نفر را بعنوان روابط عمومی هیات جهت انعکاس کلیه رویدادهای هیات معرفی نمایند تا بتوانیم به صورت مطلوب، فعالیت و تلاش های هیات ها را منعکس کنیم. هم چنین با توجه به الزامی شدن کارت عضویت فدراسیون تیراندازی از تمام روسای هیات ها درخواست می شود که از ورزشکاران خود بخواهند در اسرع وقت نسبت به ثبت نام کارت عضویت از طریق سایت فدراسیون تیراندازی کشور اقدام نمایند.
مسئول روابط عمومی هیات تیراندازی استان خوزستان اظهار کرد: اخیرا به همت رییس هیات تیراندازی خوزستان و مدیر کل ورزش و جوانان استان سایت اداری – آموزشی این هیات راه اندازی شد که می توان گفت از مهم ترین سایت های اداری هیات های ورزشی در سطح کل استان است و در موفقیت برنامه های ما بسیار تاثیرگذار خواهد بود.
وی با اشاره به موفقیت های تیراندازی استان خوزستان گفت: انتخاب رئیس هیات تیراندازی استان به عنوان مشاور عالی رئیس فدراسیون کشور و دریافت تقدیرنامه از استاندار و مدیر کل ورزش و جوانان استان بعنوان داشتن نقش موثر در امر توسعه ورزش تیراندازی در استان ، کسب قهرمانی های پی در پی باشگاه ملی حفاری در لیگ برتر کشوری به مربیگری سپیدار بختیاری و حسین امیری و موفقیت های وحید گل خندان ملی پوش خوزستانی در میادین آسیایی و جهانی از جمله موفقیت های تیراندازی استان خوزستان است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست