• شناسه خبر: 1475

صحبت‌های جنجالی عابر بانک / چرا می‌خواستید به بازیکنان BMW بدهید ، آقای هدایتی؟

حسین هدایتی در گفت‌وگو با برنامه ۹۰ در خصوص اتفاقات مختلف مدیریت پرسپولیس صحبت کرد. ...

شهر نوشت :

 

پس از صحبت های هفته قبل اکبر طاهری مدیرعامل سابق پرسپولیس در برنامه ۹۰ در خصوص حسین هدایتی و نقش او در باشگاه پرسپولیس، هدایتی در گفت و گویی ضبط شده با برنامه ۹۰ در خصوص ابهامات مدیریتی باشگاه پرسپولیس سخن گفت.

 

 

هدایتی در ابتدا گفت: «حق مردم است که حقیقت را بدانند. مردم باید بدانند که ۲۰ میلیارد درآمد پرسپولیس کجا رفته. آقای شیرازی مدعی است ۵۷ میلیارد به باشگاه پرداخت کرده. ۱۵ میلیارد ما پرداخت کردیم.۱۵ میلیارد هم ایرانسل. جوری که ما محاسبه کرده ایم بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان پول به حساب باشگاه آمده. مدیران عزیز بیایند بگویند این پول ها کجا هزینه شده.چرا تیم اینقدر بدهی دارد؟ بازیکنان می گویند پول نگرفته ایم. آقای برانکو می گوید پول نگرفته ام.»
هدایتی ادامه داد:« باشگاه پرسپولیس ۷۰۰ میلیون تومان از من بابت وحید امیری گرفته اما متاسفانه آقای طاهری می گوید ما پولی بابت امیری نگرفته ایم. بابت گولچ هم شبانه از من پول گرفتند و گفتند اگر کار به صبح برسد گولچ از ایران می رود. الان مشخص شده که پولی به گولچ نداده اند.

بابت جذب آقای کاوه رضایی دویست هزار یورو به باشگاه پول دادیم تا او به استقلال نرود اما این اتفاق افتاد. من گفتم حالا که کاوه به استقلال رفته آن پول را برگردانید. تا امروز منتظریم که برگردانند!»

حسین هدایتی گفت: «قبل از آن دربی که پرسپولیس ۴-۲ پیروز شد، من قبل بازی به بچه های تیم گفتم اگر بتوانید آن ۶ تایی ها را تکرار کنید نفری یک BMW به شما می دهم اما اگر فقط پیروز شدید، نفری ۱۰ سکه پاداش پیش من دارید. من سکه ها را به آقای طاهری دادم و گفتم تا عرق بچه ها خشک نشده در رختکن این سکه ها را بین آن ها توزیع کنیم اما آقای طاهری گفت که این کار در شان شما و مدیریت نیست که الان به رختکن بروند. ما فردا در تمرین سکه ها را می دهیم. یک سال و نیم بعد فهمیدم که نفری سه سکه داده شده و معلوم نیست هفت تای دیگرش به ازای هر نفر چه شده. کاش می گفتند تشخیص ما این است که سه سکه بدهیم و باقی اش را باز می گرداندند. اما متاسفانه چنین کاری نکردند.»او در پایان گفت:« کاش آقای طاهری بیایند و به این ابهامات پاسخ دهند تا سوالات ما و هواداران حل شود.»

هدایتی در حالی طاهری و مدیریت باشگاه را زیر سوال برده است که باید این سوال را از خودش پرسید که چرا باید یک به اصطلاح هوادار وعده دادن BMW به بازیکنان تیم محبوبش بدهد؟خودروهای گرانقیمتی که هر کسی توانایی خریدش را ندارد و باید دید که این مرد متمول عشق پرسپولیس هزینه این خودروها را از چه منبعی می خواسته پرداخت کند؟

 

خبر آنلاین

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست