• شناسه خبر: 4976

لیگ برتر فوتبال؛ نفت‌ مسجدسلیمان ،سپاهان را متوقف کرد

تیم فوتبال سپاهان اصفهان در دیدار خانگی برابر نفت‌مسجدسلیمان با تساوی بدون گل متوقف شد. ...

پیمان نجف پور – شهرنوشت :

به گزارش شهرنوشت ؛ جمعه شب در ادامه هفته  چهارم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، تیم مدعی سپاهان در ورزشگاه فولادشهر اصفهان از نفت‌مسجدسلیمان پذیرایی کرد که در این دیدار با ارائه بازی منطقی از سوی نفت مسجدسلیمان در نهایت به تساوی صفر بر صفر تن داد .

تیم فوتبال سپاهان که با سرمربی گری «امیر قلعه‌نویی» و در اختیار داشتن بازیکنان مطرح زیادی ، یکی از مدعیان اصلی قهرمانی فصل جاری است .

سپاهان میزبان بازی را تهاجمی آغاز کرد ، اما از آن سوی میدان بازیکنان میهمان با اتخاذ روش تدافعی و بستن کناره‌ها و ارائه یک بازی منطقی، اجازه نمی‌دادند که سپاهان به هدف خود برسد.

فشار سپاهان برای گلزنی در نیمه دوم بیشتر شد و این تیم با اندیشه‌های قلعه نویی به ارسال‌های بلند روی آورد و از طرف مقابل بازیکنان نفت نیز با دفاعی متمرکز هرگز اجازه خلق موقعیت را ندادند.

در پایان سپاهان با این تساوی هشت امتیازی شد و نفت‌ مسجدسلیمان نیز با چهارمین تساوی متوالی ، جمع امتیازاتش را به چهار رساند.

ترکیب سپاهان در این بازی :

پیام نیازمند، سعید آقایی(علی قربانی)، عزت پورقاز، گئورگی ولسیانی، مرتضی منصوری، امید نورافکن، مهدی کیانی، کومان، محمد محبی، محمدرضا حسینی(سجاد شهباززاده) و کی‌روش استنلی

ترکیب نفت‌ مسجدسلیمان در این بازی:

سوشا ماکانی، محمد طیبی، حامد نور محمدی، علیرضا علی زاده، حسین ابراهیمی(مهدی رستمی)، میثم نقی زاده، سعید آهنی(محمد ابراهیمی)، مجید عبدی، سجاد جعفری، میلاد خدایی  و میرهادی میرجوان(فزاد حاتمی)

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست