• شناسه خبر: 4979

مدیررسانه‌ای باشگاه نفت مسجدسلیمان: انتظار داریم کمیته انضباطی فحاشی هواداران سپاهان را پیگیری کند

مدیر رسانه‌ای تیم نفت اعلام کرد در بازی مقابل سپاهان اصفهان طرفداران حریف برخورد نامناسبی با بازیکنان و کادرفنی این تیم داشته‌اند. ...

پیمان نجف پور – شهرنوشت :

به گزارش شهرنوشت ؛ مهران حسنوند، مدیر رسانه‌ای تیم نفت مسجد سلیمان درباره فحاشی طرفداران تیم سپاهان اصفهان در بازی شب گذشته که به میزبانی ورزشگاه نقش جهان به انجام رسید اظهار داشت: در کنفرانس خبری که بعد از مسابقه انجام شد در اولین جمله‌ای که گفتم گلایه‌ای از سازمان لیگ و کمیته انضباطی داشتیم چرا که طرفداران سپاهان حاضر در ورزشگاه در طول زمان بازی به کادرفنی، سرمربی و تمام بازیکنان فحاشی شدید داشتند.

او ادامه داد: این اتفاق در حالی رخ داد که بازیکنان ما گناهی مرتکب نشدند و بدون بی احترامی به شخصی بازی خودشان را انجام می‌دادند. اینکه یک عده هوادار فحاشی کنند و جو استادیوم را ملتهب کنند، واقعا زیبنده هواداران باشگاه بزرگ سپاهان نیست.

حسنوند افزود: نکته جالب اینجاست به دلیل اتفاقی که خارج از استادیوم بازی مقابل استقلال رخ داد که اصلا ربطی به باشگاه ما نداشت شبانه حکمی صادر می‌کنند و باشگاه را محکوم می‌کنند بدون اینکه از باشگاه ما توضیحی بخواهند. به خاطر قدرتمند بودن تیمی مانند استقلال ما را محکوم می‌کنند اما روز گذشته هیچ کس حضور نداشت که جلوی فحاشی‌ها علیه ما را بگیرد و این داستان را مدیریت کند.

مدیر رسانه‌ای باشگاه نفت مسجد سلیمان با بیان اینکه انتظار داریم تا سازمان لیگ و کمیته انضباطی با این مسائل برخورد کنند، افزود: انتظار داریم در این ماجرا ورود کنند نه اینکه مثل برخی مسائل از آن چشم پوشی کنند.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست