• شناسه خبر: 1638

مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان : سه سال آینده خوزستان،سال‌های طلایی ورزش خوزستان

مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان گفت : حال ورزش خوزستان رو به خوبی است، به شرط آن که همه ما پای کار باشیم و برای آن وقت بگذاریم. ...

پیمان نجف پور -شهر نوشت :

افشین حیدری در مجمع انتخاباتی هیات گلف استان که روز یکشنبه ( ۳ دیماه ۹۶ ) در محل اداره کل ورزش و جوانان خوزستان برگزار شد، با بیان این که تاریخ گلف ایران با خوزستان عجین شده است، اظهارکرد: من از رئیس فدراسیون گلف می‌خواهم که از ظرفیت پیشکسوتان خوزستان در فدراسیون استفاده کنند ، هر چند که می‌دانم آقای سعیدی در این خصوص نظر مثبتی  دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان ضمن تبریک به رئیس جدید هیئت گلف خوزستان ، عنوان کرد : تاکنون تغییراتی در راس هیئت‌های ورزشی استان داشته‌ایم که باز هم ادامه خواهد داشت ، بدلیل اینکه همکاران ما فعالیت‌های تمام هیئت‌ها را رصد و پیگیری می‌کنند . علت اصلی  اینکه می‌گوییم باید مجامع هیئت ها سالانه برگزار شود به این دلیل است  که یک نفر  به عنوان رئیس هیئت انتخاب شود و بعد از چهار سال بخواهیم عملکرد او را نقد کنیم. تمام تلاش و هدف ما این است که فعالیت هیئت‌ها را به روز رصد کنیم.

حیدری خاطر نشان کرد : قطار توسعه ورزش خوزستان سرعت خوبی به خود گرفته است و این را مدیون مجموعه تصمیم‌گیرنده استان و در راس آن ، استاندار خوزستان ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و همچنین رئیس برنامه و بودجه استان قرار دارند ، هستیم.

وی تاکید کرد : همانگونه که بارها گفته‌ایم سه سال آینده خوزستان، سال‌های طلایی ورزش خوزستان هستند و دوست داریم که در این مسیر که با سرعت پیش می‌رویم ، سهم گلف نیز خوب دیده شود . در حال حاضر فقط چند شهرستان ما در این رشته فعال هستند که به ادوار گذشته گلف برمی‌گرد اما اکنون باید به دنبال کار جدید در تمام استان باشیم.

حیدری همچنین خاطر نشان کرد: از رئیس جدید هیئت گلف خوزستان می‌خواهم که حتماً یک برنامه‌ریزی دقیق و ویژه برای سه سال آینده گلف خوزستان ، در تمامی بخش ها از جمله زیرساخت‌ها ، برگزاری مسابقات ، اعزام تیم ها در تورنمت ها ، بخش  بانوان و ….  داشته باشد و بر اساس برنامه حرکت کند که هم به نفع هیئت گلف و هم به سود اداره کل ورزش و جوانان خوزستان است. نگاه ما فقط به آمار نیست و اتفاقات مثبت باید ملموس باشد.

وی در ادامه افزود : در گلف بخش بانوان واقعا مغفول مانده است که حتماً باید برای آن برنامه‌ریزی ویژه‌ای صورت بگیرد. پیشنهاد می کنم که با پیگیری‌ها رئیس هیئت، تفاهم‌نامه‌ای بین اداره کل ورزش و جوانان خوزستان و آموزش و پرورش در راستای استعدادیابی منعقد شود تا در استان خوزستان این کار جدید را آغاز کنیم و از رئیس فدراسیون نیز می‌خواهم که در این زمینه به ما کمک کنند.

حیدری خاطر نشان کرد : ما از گلف خوزستان انتظارات بسیاری داریم، زیرا که با ورق زدن تاریخ ورزش خوزستان بخشی از آن شامل موفقیت های رشته گلف است . از رئیس جدید هیئت انتظار داریم که از تمام  ظرفیت نیروهای موجود در استان استفاده نماید و این یعنی مدیریت صحیح ؛ پس به این صورت نباشد که کسی کنار بماند و دیده نشود،مگر اینکه خودش علاقه مند به کار نباشد که بحث دیگریست.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان: ما به همه ی روسای هیئت‌ها گفته‌ایم که با کسی تعارف نداریم و حتی در برخی مواقع مجبور به تغییر روسای هیئت‌ها شده‌ایم و اگر احساس کنیم با تغییر رئیس هیئتی اتفاق مثبتی صورت نمی گیرد ، زیرمجموعه اش را هم تغییر می‌دهیم.

حیدری در ادامه افزود : با تاکید استاندار محترم خوزستان ، همه فرمانداران استان با ورزش همراه هستند که باید از این ظرفیت استفاده کرد. امسال هنوز بحث ارزش افزوده، رنگی جدی به خود در ورزش نگرفته است. اما قرار است از سال آینده در برنامه پنج ساله ششم توسعه ، فقط در بخش ارزش افزوده بیش از ۳۳۰ میلیارد تومان بودجه وارد ورزش شود. پس باید برای این اعتبار تفکر و برنامه کاربردی داشته و با در نظر گرفتن ظرفیت هر منطقه ای  ان شاءالله شاهد اتفاق خوبی در ورزش باشیم .

مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان گفت : حال ورزش خوزستان رو به خوبی است، به شرط آن که همه ما پای کار باشیم و برای آن وقت بگذاریم. در بخش زیرساختی در حال اتمام پروژه‌های نیمه تمام استان هستیم و خبر خوشی که باید بدهم این است که با موافقت وزیر ورزش و جوانان، یکی از آرزوهای دیرینه ورزشکاران خوزستانی یعنی تکمیل سالن ورزشی ۴۵۰۰ نفری اهواز برآورده خواهد شد.

حیدری همچنین خبر داد : وزیر ورزش و جوانان  اعلام کرد که تمام مبلغ تکمیل این سالن را پرداخت خواهد کرد. پیش از این قرار بود مبلغ تکمیل این سالن به صورت ۵۰  ۵۰ از سوی استان و وزارت ورزش باشد. جا دارد از وزیر ورزش بابت این اقدامش قدردانی کنم. به زودی پروژه‌های نیمه تمام بسیاری را به بهره‌برداری خواهیم رساند و اتفاقی که شاید برای اولین بار اتفاق خواهد افتاد، این است که تا پایان سال پنج استخر جدید را افتتاح خواهیم کرد و این جزو اولویت‌های اصلی ما است.

وی در ادامه  گفت: همچنین پیست دوچرخه‌سواری اهواز چهره زیبایی به خود گرفته است و طی روزهای آینده نیز میزبان تیم دوچرخه‌سواری هستیم.همچنین در بخش ورزش‌های سالنی در رشته دو و میدانی به دنبال این هستیم که از سال آینده، کلنگ سالن اختصاص دو و میدانی خوزستان را به زمین بزنیم. کارهای خوبی در حال صورت گرفتن است. تمام تلاش ما این است که بنیه مالی هیات‌های ورزشی را قوی کنیم و برنامه ویژه‌ای برای این بخش داریم.

حیدری در پایان عنوان کرد: امروز آقای رضا علیجانی به عنوان رئیس جدید هیئت گلف خوزستان انتخاب شد و انتظارم این است که ورزشکاران این رشته و عزیزان پیشکسوت کمی صبور باشند و رئیس هیئت را تنها نگذارند و او را کمک کنند. ما هم به این هیئت کمک می‌کنیم تا ورزش گلف تکان بخورد و شاهد درخشش گلف بازان حوزستان باشیم .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست