• شناسه خبر: 2715

مربی استقلال خوزستان بعد از برد مقابل نفت تهران : بسیار خوب بازی کردیم /قطعاً در لیگ برتر خواهیم ماند .

مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: امروز در مقابل نفت تهران بازی خوبی به نمایش گذاشتیم ، هدف اصلی ما ماندن لیگ برتر است . ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

ایرنا کریم بوستانی روز شنبه(۱۲ اسفندماه۹۶) در نشست خبری پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل نفت تهران برگزار شد اظهار کرد: بازی امروز برای ما سخت و حیثیتی بود ، ما به هر سه امتیاز نیاز این دیدار نیاز مبرم داشتیم و تحت هیچ شرایطی نباید بازنده می شدیم.
بوستانی با بیان اینکه بازیکنان تیم استقلال خوزستان فداکارانه بازی کردند ادامه داد : نفت تهران تیم خوبی است و بازیکنان خوبی نظیر فشنگ‌ چی ، بنگر ، بیگ‌ زاده و… دارند و در هفته‌ های گذشته باخت نداشتند .
مربی استقلال خوزستان با اشاره به اینکه استقلال خوزستان و نفت تهران جز چند تیم انتهای جدول هستیم که برای ماندن در لیگ برتر فوتبال تلاش می‌کنیم؛ گفت: اگر چه ما هنوز وضعیت خطرناکی در جدول داریم اما با تلاش کادر فنی و همت بازیکنان به طور قطع در لیگ ماندگار هستیم.
بوستانی در ادامه در خصوص بازی هفته گذشته تیمش مقابل پرسپولیس ، گفت : مقابل پرسپولیس بسیار خوب بازی کردیم ، اما در آن دیدار هم اتفاقات داوری به ضرر ما تمام شد. هدف ما نگه داشتن تیم است چرا که مردم خوزستان از ما انتظار دارند و ما باید این سهمیه را حفظ کنیم .
بوستانی خاطر نشان کرد :‌قطعاً با برد امروز انگیزه بازیکنان ما بالا می رود و باعث می شود یک جهش خوب در ادامه مسابقات داشته باشیم.
مربی تیم استقلال خوزستان همچنین به دیدار تیمش مقابل خونه به خونه در جام حذفی اشاره کرد و گفت: برای اینکه به فینال جام حذفی راه پیدا کنیم به یک برد نیاز داریم که امیدواریم این موضوع در حضور هواداران تحقق پیدا کند ، هر چند هدف اصلی ما ابتدا حفظ تیم در لیگ برتر و سپس رسیدن به دیدار پایانی جام حذفی است.

***
دلیل حضور کریم بوستانی بجای عبدالله ویسی در نشست خبری این بود که در طی دیدار امروز تیم های استقلال خوزستان و نفت تهران ، سر مربی استقلال خوزستان توسط داور از زمین اخراج شد ، به همین دلیل طبق قانون حق مصاحبه پس از بازی را نیز نداشت.
دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و نفت تهران در هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر با برتری یک بر صفر استقلال خوزستان به پایان رسید. آبی های خوزستان هم اکنون با کسب ۲۳ امتیاز در مکان پانزدهم رده بندی قرار دارد.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست