• شناسه خبر: 884

نصیری : ورزش خوزستان روح تازه ای گرفته است .

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان گفت : ورزش خوزستان با تغییرات موثر روح تازه‌ای گرفته است . ...

شهر نوشت :
ابراهیم نصیری اظهار کرد: در سمینار آذرماه سال ۹۵ مدیران کل استان‌ها و ارزیابی ۹ ماهه استانی، خوزستان در شاخصه‌های هفتگانه مختلف وزارتی در بخش ورزش، جزو پنج استان آخر جدول اعلام شد که این موضوع گلایه و واکنش وزیر محترم ورزش را باتوجه به توانمندی‌های اقتصادی، صنعتی و پیشینه ورزش در این استان، در برداشت.
وی ادامه داد: پس از تغییر در مدیریت ورزش استان، آقای حیدری که شناخت کافی از نقاط ضعف و قوت ورزش داشت، ضمن برگزاری و مدیریت دو رویداد بزرگ ورزشی (کشتی جام جهانی و وزنه‌بردای بین‌المللی) که جدا از تاثیر بر وضعیت امتیازی در حوزه ورزش، در اخذ اعتبار از منابع مالی به عنوان حامیان مالی که مبلغی بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال بود، توانست توانایی بهره‌گیری از ظرفیت‌های درون‌استانی با مدیریت ارتباطی را به رخ وزارتخانه بکشد.
معاون اداره‌کل ورزش خوزستان گفت: بیش از ۴۰ بار سفر شهرستانی مدیرکل ورزش استان در سه ماهه پایان سال گذشته که سبب تغییرات موثر در بهسازی و نوسازی اماکن ورزشی فرسوده در شهرستان‌های قطب ورزش شد، توانست شور و نشاط و روح تازه‌ای را به علاقه‌مندان و ورزشکاران بدمد. همچنین تعامل کاملا منطقی بر پایه برنامه با نمایندگان محترم مردم در مجلس ، استاندار ورزش‌دوست و ایجاد همدلی و همیت درون‌استانی، منجر به دو بار حضور وزیر ورزش به خوزستان شد که در همین فاصله زمانی کوتاه نیز مصوبات خوبی برای ورزش استان به دنبال داشت.
وی بیان کرد: در ادامه نیز نیازها، اولویت‌بندی شدند و واقعیت وضعیت موجود به مدیریت ارشد استان منعکس شد و اعتبارات بسیار متفاوت و خاصه زیرساختی و عمرانی نسبت به سال‌های گذشته، تصویب و کار با شتاب و دقت آغاز شد. محصولات این اقدامات، کسب ۱۸ رای اعتماد نمایندگان خوزستان توسط وزیر ورزش برای نخستین بار بود که نمی‌توان این موارد را در کسب عنوان نخست اداره‌کل ورزش استان در کشور مصادره کرد.
نصیری عنوان کرد: نقش شورای ورزش استان به ریاست استاندار در هدف‌گذاری ما حیاتی است. همچنین تعامل سازنده و منطقی با هیات‌های ورزشی در دستور کار ما است؛ ما مطلع هستیم که چه کسانی در هیات‌های ورزشی کار و چه کسانی فرصت‌سوزی می کنند که در این بخش نیز بیکار ننشسته‌ایم و بارها گفته‌ایم که زمان آزمون و خطا، یادگیری و فرصت‌سوزی در سکان‌داری هیات‌های ورزشی استان و شهرستان‌ها به پایان رسیده است.
معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان افزود: هیات‌های ورزشی باید مجامع سالیانه خود را به صورت جدی برگزار کنند و این دستور و تاکید مدیرکل ورزش و جوانان استان است. همچنین تجهیزات مورد نیاز هیات‌های ورزشی شناسایی و در حال طی مراحل قانونی به منظور تهیه است.

منبع : (ایسنا خوزستان)

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست