• شناسه خبر: 2567

ورود رسمی هیئت فوتبال به مشکلات استقلال خوزستان

هیئت فوتبال خوزستان طی نامه رسمی به مدیریت باشگاه استقلال خوزستان، اعلام کرده است که این هیئت ظرفیت و آمادگی اداره تیم در بازی‌های باقی مانده جهت جلوگیری از سقوط به لیگ یک کشور را دارد. ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

در متن نامه  عبدالکاظم طالقانی ، رئیس هیئت فوتبال استان خوزستان خطاب به مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان آمده است:
“ضمن آرزوی توفیق و سرافرازی برای شما و باشگاه استقلال خوزستان در مسابقات فصل جاری ، به اطلاع می‌رساند که متاسفانه روند کنونی مسابقات و نتایج به دست آمده توسط تیم فوتبال لیگ برتری آن باشگاه باعث نگرانی اهالی دلسوز فوتبال خوزستان شده است.
استان خوزستان با توجه به شرایط آب و هوایی، اقلیمی و تاریخی همیشه سرآمد فوتبال بوده و این مهم نیز در تاریخ ایران ثبت شده است. لذا نباید دستخوش تغییرات و سلیقه‌های متفاوت باشگاه‌ داری شود. هیئت فوتبال خوزستان طی چند سال گذشته تمام همت خود را برای فوتبال و حقانیت فوتبالیست‌های خوزستانی بکار گرفته و از هر تلاشی در این راستا دریغ ننموده است.
کسب نتایج ضعیف در فصل جاری، شایسته تیم استقلال خوزستان نبوده و موجب پریشانی و نگرانی هواداران و مسوولان تلاشگر ورزشی خوزستان شده است. باید دلایل افت تیم استقلال خوزستان مورد بررسی فوری قرار بگیرد و استقلال این پتانسیل را دارد که با بازیکنان جوان و با انگیزه خود حتی در رده‌های بالای لیگ برتر قرار بگیرد.
لذا نظر به برگزاری جلسات متعدد و علی‌الخصوص جلسه اخیر با حضور آقای حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان، حضرت عالی و جمعی از اعضای هیئت رئیسه آن باشگاه در دفتر هیئت فوتبال و بحث تبادل نظر پیرامون مشکلات و قول مساعد درباره رفع مشکلات موجود، تا به امروز هیچگونه اقدامی از طرف مدیریت آن باشگاه صورت نگرفته است و این نگرانی در خصوص سقوط تیم به لیگ برتر وجود دارد.
لذا بدینوسیله پیرو اظهارات مدیرکل محترم در جلسه یاد شده پیرامون تحویل تیم فوتبال استقلال خوزستان به هیئت فوتبال استان ، به آگاهی می‌رساند این هیئت ظرفیت و آمادگی اداره تیم در بازی‌های باقی مانده جهت جلوگیری از سقوط تیم به رده پایین‌تر را دارد. در غیر اینصورت هرگونه عواقب ناشی از آن بر عهده مدیریت باشگاه است.
امید است با تلاش مضاعف و همدلی در راه رسیدن به این هدف و حفظ سهمیه استان در مسابقات لیگ برتر کوشا بوده و زمینه‌ساز شادی دل مردم شریف و فوتبال دوستان خوزستان گردید.
عبدالکاظم طالقانی،رئیس هیئت فوتبال خوزستان”

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست