• شناسه خبر: 1752

وزیر ورزش و جوانان: در آینده نزدیک شاهد بازگشتن به دوران طلایی ورزش خوزستان در گذشته خواهیم بود/ امیدوارم روند موفقیت های تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان استمرار داشته باشد

وزیر ورزش و جوانان با بیان این که امیدوارم خبرهای خوشی از ورزش خوزستان بشنویم ، گفت : امیدوارم روند موفقیت تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان استمرار داشته باشد. ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

مسعود سلطانی فر ؛وزیر ورزش و جوانان امروز جمعه (۱۵ دیماه ۹۶ ) به شهرستان مسجدسلیمان سفر کرد و سه پروژه ورزشی را در این شهرستان را افتتاح کرد .

همچنین سالن وزنه برداری شهید مدافع حرم مهدی طهماسبی مسجدسلیمان به مساحت ۳۰۰ مترمربع و هزینه سه میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی پس از ۱۳ سال با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد.

سالن رزمی  شهید مدافع حرم علی حسینی کاهکش شهرستان مسجدسلیمان با ۵۲۰ مترمربع مساحت و هزینه ۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی پس از ۷ سال به بهره برداری رسید.
همچنین خانه جوان مسجدسلیمان از دیگر پروژه هایی بود که صبح امروز با حضور وزیر ورزش و جوانان و استاندار خوزستان به بهره برداری رسید .

در این آئین افتتاح لوح های تقدیر از سوی وزیر ورزش و جوانان به خانواده های شهدای مدافع حرم حسینی کاهکش و طهماسبی اهدا شد .

وزیر ورزش و جوانان در آئین افتتاح خانه جوان شهرستان مسجدسلیمان اظهار داشت : با توجه به رویکرد دولت ، بنا داریم منابع و امکانات ورزشی را در شهرهای محروم و کوچک توزیع کنیم که این موضوع بیانگر روحیه عدالت محورانه دولت است.
وی افزود : تلاش خواهیم کرد که از منابع موجود استفاده حداکثری برده ، به همین دلیل تمام تلاش خود را بکار می گیریم و مجدانه تمام عقب ماندگی های موجود در ورزش کشورمان را برطرف کنیم

سلطانی فر ادامه داد : بنا داریم با ورود بخش خصوصی زمینه اشتغال جوانان را فراهم کرده و به این ترتیب در سال های آینده شاهد کاهش بسیار نرخ بیکاری در کشور خواهیم بود .
وی همچنین با بیان این که همواره از انتقادات و پیشنهادات سازنده مردم  و ورزشکاران و پیشکسوتان در جهت اصلاح امور استفاده خواهیم کرد ؛ گفت : به عنوان نمایندگان شما مردم در دولت تلاش می کنیم ایرانی آباد و آزاد، باعزت و توسعه یافته داشته باشیم تا نسل جوان ما زندگی سرشار از شور و خوشی داشته باشند.
وزیر ورزش و جوانان در ادامه افزود : ورزش خوزستان از سابقه درخشانی در تاریخ کشور برخوردار بوده و استخوان بندی اصلی تیم های ملی ما در اکثر رشته های ورزشی  از خوزستان بوده اند ،  لذا با تلاش استاندار ورزش دوست و مدیرکل جوان استان خوزستان ، در آینده نزدیک شاهد بازگشتن به دوران طلایی ورزش خوزستان در گذشته خواهیم بود .

وی افزود: در زمینه توسعه فضاهای ورزشی نیز با مشارکت استان، پروژه‌هایی به بهره‌برداری رسیدند و امیدوارم بتوانیم در ادامه نیز پروژه‌های نیمه‌تمام خوزستان را به بهره‌برداری برسانیم.
وزیر ورزش و جوانان درباره تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این سوال که آیا در نظر دارید کمک‌هایی داده شود تا استادیومی در این شهرستان ساخته شود، عنوان کرد: اگر این استادیوم موجود بازسازی شود، فکر می‌کنم بیشتر مورد استفاده قرار بگیرد. امیدوارم این تیم روند موفقیت‌هایش استمرار پیدا کند.
وی افزود: تلاش می‌کنم با توجه به منابع و امکاناتی که موجود است، در زمینه توسعه فضاهای فعلی شرایط بهتری ایجاد کنیم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا قول حمایت را می‌دهید؟ گفت: ما همیشه قول حمایت داده‌ایم.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست