• شناسه خبر: 1156

کمالوند: تا پایان لیگ مهمان آبادان هستم/ کرار بهترین بازیکن در فوتبال ایران است .

سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: زدن ۳ گل به سپاهان کار بزرگی بود و نشان دادیم پیروزی در جام حذفی برابر این تیم اتفاقی نبود. ...

شهر نوشت :

فراز کمالوند در نشست خبری بعد از بازی با سپاهان ، اظهار کرد: جزو معدود بازی‌های لیگ برتر بود که توپ روی دروازه هر دو تیم بود. زدن سه گل به سپاهان کار بزرگی بود و بازیکنان ما نشان دادند پیروزی در جام حذفی برابر این تیم اتفاقی نبوده است.

او ادامه داد: خیلی خوشحالم در سالگرد درگذشت پرویز دهداری، معلم اخلاق برد را به دست آوردیم. از تک تک بازیکنانم تشکر می کنم. همه بازیکنانم خوب بودند. یک تشکر ویژه از دو بازیکن تیمم انجام می دهم. حسین بغلانی و علی عبدالله زاده بعد از مصدومیت به میدان رفتند و خیلی خوب ظاهر شدند. نباید فقط از کرار تشکر کنیم چون گل زده است. او نشان داد نابغه فوتبال است و مانند او در فوتبال ایران نداریم. رتبه ما در نیم فصل اول تک رقمی خواهد بود و سعی می کنیم بردهایمان را ادامه دهیم.

کمالوند درباره اینکه گفته بود دو بازیکن از تیمش تاکنون مبلغی نگرفته‌اند اما مدیران باشگاه می‌گویند تاکنون چهار میلیارد تومان هزینه شده گفت: مسعود ابراهیم زاده و محمد امین درویشی یک ریال هم از باشگاه نگرفتند. بقیه بازیکنان هم بیست درصد گرفتند. چهار میلیارد تومان در این فوتبال چیزی نیست. هر مسافرتی که می رویم، ۱۲۰ میلیون تومان هزینه دارد. تا به حال برای تیم ما دو میلیارد تومان هزینه شده است. در هر حال آب از سر ما گذشته و ما کاری نداریم. چهار ماه دیگر مهمان مردم هستم و بعد از آن می‌روم. از روز اول هم گفتم اینجا سرزمین مادری من است و دوست دارم به مردم خدمت کنم.

سرمربی صنعت نفت آبادان درباره حمایت هوادران از تیمش و اینکه چند هفته قبل به خاطر فحاشی هواداران ناراحت بود گفت: هوادار با هوادرنما دو چیز مختلف است. آیه قرآن داریم که عزت و ذلت دست خداست. دو هفته قبل به مسعود ابراهیم زاده فحاشی کردند و او این هفته گلزنی کرد. من به خاطر مردم به تیمم برگشتم چون هوادار از من خواست. چون در فشار بودم، تصمیمی گرفتم و دوست داشتم به مجموعه کمک شود. این مردم هوادار صنعت نفت هستند. اطمینان دارم دیگر در ورزشگاه صنعت نفت آبادان فحاشی نمی شود. ان‌شاء‌الله یک رتبه خوب در این فصل کسب کنیم. درباره یارگیری در نیم فصل نیاز به بودجه داریم. اولویت اول ما پرداخت حقوق بازیکنان فعلی است

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست