• شناسه خبر: 370

کورش نجف پور:جناب استاندار وضعیت مسجدسلیمان بسیار اسف بار و نگران کننده است.

حسن زاده به خونین شهر رفت و خرمشهر را ساخت و مسجد سلیمان نیمه جان رها شد …! ...

دوست و برادر ارجمندم جناب آقای دکتر شریعتی

استاندار معزز خوزستان

با سلام و تحیات

چند مرتبه در رابطه با بحث شهرداری مسجدسلیمان تماس گرفتم اما افتخار همسخنی میسر نگردید.جناب استاندار عزیز وضعیت مسجدسلیمان بسیار اسف بار و نگران کننده است, بعد از انقلاب در شهر کار عمرانی قابل ملاحظه ای صورت نگرفت.

در سال ۶۸ در اوج درگیریهای سیاسی مسجد سلیمان،شهر دچار تشتت و چند دستگی شد و شش ماه شهر بدون شهردار و بلاتکلیف ماند و…. ، در این برهه ی حساس جوانی گمنام و بسیجی لبنان رفته ای به نام سید حمید حسن زاده، توسط استاندار وقت آقای میردامادی به سمت شهردار مسجد سلیمان منصوب گردید .

ایشان علی رغم جوانی، با پختگی،پشتکار و سعه ی صدر کارهای بسیار بزرگی انجام داد از جمله اینکه : از تمام ظرفیت های سیاسی و دسته بندی های شهر، جهت عمران و آبادانی مسجدسلیمان استفاده کرد.گروههای سیاسی که مدتها با هم اختلاف داشتند در شهرداری با هم آشتی کردند و عملا” شهرداری،مرکز و محور انسجام و همگرایی نیروهای دلسوز شهر شد وشهردار جوان،مردم و ادارات را در این راستا بسیج کرد.

پروژهای عمرانی رونق گرفت ، با خیابان سازی و کارهای برجسته، ‌به شهر شکل داده شد ، آسفالت محلات ، احداث پارک ها و ایجاد فضای سبز،شادی و همدلی را به شهر موشک خورده و رنجور مسجدسلیمان هدید کردو از همه مهمتر مردم راضی و خشنود بودند .

سنگرهایی که در زمان جنگ و حملات موشکی و هوایی در نقاط مختلف شهر احداث شده بود و به مراکز گردهمایی معتادان و یا تبدیل به زباله دان شده بودند به سرعت جمع آوری و تبدیل به پل شدند.تعریض خیابان اصلی شهر از میدان بانک ملی با تخریب هلال احمر شروع شد …

و کارهای ریز و درشت دیگری که در این مجال نمی گنجد.اما در اوج شکوفا شدن شهر، بنا به دلایل نامعلوم شهردار عزل گردید و از آن تاریخ تا به امروز،پروژه هایی را که ایشان بسیجی وار شروع کرده بود ناتمام مانده ، پارکهای احداث شده تبدیل به خانه های مسکونی گردید و …

حسن زاده به خونین شهر رفت و خرمشهر را ساخت و مسجد سلیمان نیمه جان رها شد …!

این موضوع باعث دلخوری و سر خوردگی شدید مردم گردید و حالا بعد از گذشت ۳۰ سال، شورای پنجم شهر مسجد سلیمان با جوانی و شجاعت، همان شهردار را برای آبادانی شهر انتخاب کرده اند.

و در اقدامی هوشمندانه با اتحاد و همدلی جهت احیای مجدد شهر اولین ها،که اکنون به شهر مرده ها تبدیل شده است با انتخاب مجدد سید حمید حسن زاده به عنوان شهردار،روح تازه ای در کالبد نیمه جان شهر دمیده اند که این اقدام با موج زاید و الوصف و بی سابقه ای از شادی و امید در بین مردم همراه شده است.

لذا با توجه به وضعیت اسف بار شهر و با تعصب و علاقه ای که نسبت به این مردم در حضرت عالی سراغ دارم از جنابعالی انتظار میرود فارغ از تشریفات اداری و دسته بندی های سیاسی با بهره گیری از اختیارات خودتان،نسبت به ابلاغ حکم ایشان اقدام فرمایید, تا هم موجب رضایت خداوند باریتعالی گردد و هم بدخواهان نتوانند شیرینی امید را در دولت تدبیر و امید،به کام این مردم مظلوم تلخ گردانند.مردمی که با وجود همه کاستی ها و بی مهری ها و به امید تغییر،بیشترین رای را به دولت تدبیر و امید داده اند.

والله معین

برادر شما کورش نجف پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست