• شناسه خبر: 16539

آئین تکریم و معارفه سرپرستان مدیریت های فنی و عملیات نفت و گاز مارون برگزار شد مهندس ناصری: باید فرصت کوتاه نقش آفرینی موثر در صنعت نفت را غنیمت شمرد

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون در آئین تکریم و معارفه سرپرستان جدید مدیریت های امور فنی و عملیات این شرکت که یکشنبه ۱۸ تیر برگزار شد، تاکید کرد که سمت سازمانی، امانت الهی بوده و زمان تصدی آن، فرصتی کوتاه است ...

به گزارش شهرنوشت به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، مهندس قباد ناصری یکنواختی عملکرد (حتی در زمان پیشبرد اهداف تولید) را مقدمه ای بر عدم انگیزش نیروی انسانی دانست و گفت: مدیران تازه نفس همواره با توانی مضاعف و استفاده راهبردی از تجارب مدیران پیشین، گامهای موثری را در راستای تسهیل فرایند تولید برداشته و این نتیجه ای نخواهد داشت جز پویایی دوچندان سازمان.

مهندس ناصری  در پایان از تلاش های مهندس منصور ترکمان اسدی  جهت تصدی سمت مدیریت عملیات شرکت بهره بردری نفت و گاز مارون تقدیر و حکم “مشاور مدیرعامل در امور فنی” را به وی تقدیم کرد.

شایان ذکر است مهندس باقر قاسمی  به عنوان سرپرست مدیریت عملیات و مهندس رضا رضایی  به عنوان سرپرست مدیریت امور فنی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون معرفی شدند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست