• شناسه خبر: 5622

بازدید مدیر جمعیت معتمدین صلح و سازش خوزستان(ذات البین) از مراحل آب رسانی به غیزانیه

شهرنوشت: به گزارش روابط عمومی جمعیت معتمدین صلح و سازش خوزستان (ذات البین) امروز جمعه (۲۳ اردیبهشت ۹۹) بهمن سهرابی مدیر جمعیت معتمدین ضمن بازدید از مراحل آب رسانی به غیزانیه و روستاهای اطراف اظهار کرد : با افتتاح فاز اول ...

شهرنوشت:

به گزارش روابط عمومی جمعیت معتمدین صلح و سازش خوزستان (ذات البین) امروز جمعه (۲۳ اردیبهشت ۹۹) بهمن سهرابی مدیر جمعیت معتمدین ضمن بازدید از مراحل آب رسانی به غیزانیه و روستاهای اطراف اظهار کرد : با افتتاح فاز اول آبرسانی به منطقه غیزانیه فقط به حدود ۱۰ درصد از روستاها آب رسیده و مابقی روستاها هنوز از نعمت آب بی بهره هستند و آبرسانی به این روستاها از طریق تانکر انجام می شود .
سهرابی گفت : از استاندار خوزستان و مدیرعامل شرکت آبفاخوزستان و کلیه مسئولین امر میخواهیم که مجدانه و بیش از پیش پیگیر به سرانجام رسیدن پروژه آبرسانی به این مناطق باشید .
مدیر امور شهرستان های جمعیت معتمدین صلح و سازش خوزستان گفت : از آنجا که داشتن آب شرب پایدار از حقوق اولیه مردم ولایتمدار ، مومن و انقلابی غیزانیه کوچک‌و بزرگ و مشرحات و روستاهای اطراف است مسئولین و متولیان امر باید در هر چه سریع تر به سرانجام رسیدن پروژه آبرسانی به این مناطق تلاش نمایند .
وی در پایان افزود : از کلیه رسانه های استان خوزستان ،خصوصاً سازمان صدا و سیمای استان خوزستان که در پوشش خبری و اطلاع رسانی تمام امور این پروژه به صورت شبانه روز و به بهترین نحو ممکن در حال تلاش و آگاهی بخشی به عموم جامعه بوده و هستند کمال تشکر و قدردانی را دارم .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست