• شناسه خبر: 5820

برخورد قاطع سرپرست فرمانداری شادگان در جلسه ستاد کرونا شادگان

پیمان نجف پور -شهرنوشت : به گزارش شهرنوشت : صبح امروز پنجشنبه (۱۲ تیرماه ۹۹ ) مقرر شده بود که جلسه ستاد مقابله با کرونا با حضور سرپرست فرمانداری شادگان و جمعی از مسئولان برگزار شود، ولی پس از دقایقی امید صبری پور جلسه را ...

پیمان نجف پور -شهرنوشت :

به گزارش شهرنوشت : صبح امروز پنجشنبه (۱۲ تیرماه ۹۹ ) مقرر شده بود که جلسه ستاد مقابله با کرونا با حضور سرپرست فرمانداری شادگان و جمعی از مسئولان برگزار شود، ولی پس از دقایقی امید صبری پور جلسه را ترک کرد.

صبری پور درخصوص علت ترک جلسه ستاد کرونای شادگان اظهار کرد : برخی اعضای ستاد کرونا با تاخیر در جلسه حضور یافتند ، همچنین شبکه بهداشت و درمان شادگان در ارسال مصوبات جلسه قبل به ادارات تعلل کرده است.

صبری پور ادامه داد : پس از تماس با دکتر شکرالله سلمان زاده رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان و ابلاغ اعتراض شدید نسبت به این موضوع ، تصمیم گرفتم در نشانه اعتراض به اینگونه ناهماهنگی‌ها و بی نظمی‌ها جلسه ستاد کرونای شهرستان را ترک کنم.

براساس این گزارش؛ سلمان زاده پس از شنیدن اعتراض سرپرست فرمانداری شهرستان شادگان قول داده است در جلسه آتی ستاد کرونای شادگان حاضر شود و توضیحات لازم در این زمینه را ارائه دهد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست