• شناسه خبر: 4414

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان اعلام کرد: افتتاح دو فضای آموزشی با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد ریال در اندیمشک

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان از افتتاح دو مدرسه ۳ کلاسه با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد ریال در شهرک مدنی و روستای علی آباد شهرستان اندیمشک خبر داد. ...

پیمان نجف پور – شهرنوشت :

به گزارش شهرنوشت به نقل از  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، مهدی رفیعی پیش از ظهر امروز شنبه ۹ شهریورماه ۹۸ در گفتگو با روابط عمومی اظهار کرد: همزمان با ایام گرامیداشت هفته دولت پروژه های عمرانی مختلفی در حوزه آموزش و پرورش در حال بازگشایی است. افتتاح ۲ فضای آموزشی جدید در اندیمشک در راستای برنامه های هفته دولت است.

وی در ادامه با برشمردن پروژه های افتتاح شده در شهرستان اندیمشک، توضیح داد: دبیرستان ۳ کلاسه آزادی واقع در شهرک شهید مدنی و در زمینی به مساحت ۱ هزار و ۴۰۰ مترمربع و با زیر بنای ۱۷۰ مترمربع و هزینه ای بالغ بر ۶ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی ساخته شده است. همچنین آموزشگاه ۳ کلاسه بهار در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع و با زیر بنای ۱۲۵ مترمربع و هزینه ای بالغ بر ۳ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی احداث شده است.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در پایان یادآور شد: ارتقای شاخص فضاهای آموزشی در سراسر مناطق استان از اولویت های مجموعه تعلیم و تربیت استان است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست