• شناسه خبر: 4453

مشاور استاندار خوزستان در حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی : درآمد گردشگری در خوزستان می‌تواند از درآمد نفت بیشتر باشد

مشاور استاندار خوزستان در حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: اگرهمکاری و حضور بخش خصوصی در مناطق گردشگری استان بیشتر شود و اشتغالزایی کنیم خروجی درآمد ازطریق گردشگری در استان حتی از نفت نیز بیشتر خواهد بود. ...

پیمان نجف پور – شهرنوشت :

به گزارش شهرنوشت ؛ محمد برون شامگاه شنبه( ۹ شهریور ما ۹۸ )در حاشیه نمایشگاه هفته دولت در جمع خبرنگاران گفت: گرشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی سه عاملی هستند که می‌توانند به شرط ورود بخش خصوصی در حوزه اشتغالزایی نقش بسزایی داشته باشند.
وی افزود: کسانی که با نام گردشگر می‌آیند پیام اهمیت و تمرکز بر این حوزه را می رسانند.
مشاور استاندار خوزستان در حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تصریح کرد: در خوزستان خصوصا در شمال استان زمینه ایجاد طرح‌های گردشگری خوبی را داریم اما متأسفانه تاکنون کار چنان مفیدی در حوزه گردشگری و تروریستی صورت نگرفته در حالی که در زمینه میراث فرهنگی اگر برآورد کنیم استانی درحد شیراز، اصفهان و شاید بالاتر از آن‌ها هستیم.
برون تاکید کرد: باید نسبت به جذب بخش خصوصی در این زمینه اقدام کنیم و دولت به عنوان ناظر همراهی و همکاری کند تا ایجاد اشتغال را نیز شاهد باشیم.
وی ادامه داد: نظر استاندار خوزستان  نیز بر این است که همکاری و حضور بخش خصوصی در مناطق گردشگری استان بیشتر شود تا اشتغالزایی کنیم چون اگر این امر صورت بگیرد، هزینه خروجی از طریق گردشگری در استان حتی از نفت نیز بیشتر خواهد بود.
مشاور استاندار خوزستان در حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در پایان بیان کرد: اکنون بزرگترین معضل کشور بیکاری جوانان است و اگر نتوانیم سرمایه‌داران خارجی و داخلی را برای ورود به مناطق توریستی استان جذب کنیم، قطعا در آینده با مشکلات جدی مواجه می شویم.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست