• شناسه خبر: 522

شکستن رکورد شنای استقامتی جهان توسط ابر شناگر خوزستان+( گزارش تصویری)

رکورد شنای استقامتی مداوم توسط شناگر جوان و غیور خوزستانی شکسته شد . پیمان نجف پور- به گزارش شهر نوشت استخر هلال اهواز دیروز ۲۳ مهرماه ۱۳۹۶ ساعت ۹:۴۶ صبح شاهد آغاز رکورد زنی ابر شناگر خوزستانی قهمرمان هادی یوسفی شیخ رباط ...

رکورد شنای استقامتی مداوم توسط شناگر جوان و غیور خوزستانی شکسته شد .

پیمان نجف پور- به گزارش شهر نوشت

استخر هلال اهواز دیروز ۲۳ مهرماه ۱۳۹۶ ساعت ۹:۴۶ صبح شاهد آغاز رکورد زنی ابر شناگر خوزستانی قهمرمان هادی یوسفی شیخ رباط بوده و در پایان با شکستن رکورد قبلی و ثبت رکوردی دست نیافتنی توانست در مدت زمان : ۲۷ ساعت و ۵۵ دقیقه و طی مسافت : ۵۶کیلوتر و ۸۴۲ متر دست به یک شگفتی در این رشته ورزشی در جهان بزند .

این رکورد زنی تحت نظارت فدراسیون شنا کشور و با حضور داوران بین المللی و با هماهنگی هیئت ورزشهای همگانی و خصوصاً حمایت حر حاجیان رئیس هیئت نجات غریق خوزستان و افشین جمالپور نائب رئیس هیئت نجات غریق خوزستان و سرپرست هیئت نجات غریق مسجدسلیمان که سرپرست و اسپانسر این رویداد جهانی بودند . در کنار هادی یوسفی شیخ رباط باید از زحمات و تلاشهای بی شائبه مربیش استاد مهدی فدایی که در جهت آماده سازی و تمرین این ابر شناگر یاد کرد .

در طی این رکورد زنی تعدادی ازمدیران و مسئولین استان و کلانشهر اهواز و دکتر همایون یوسفی نماینده اهواز ،حمیده ، باوی و کارون در مجلس شورای اسلامی و ایراهیم نصیری معاون اداره کل ورزش و جوانان در محل استخر هلال حضور یافتند.

لازم به ذکر است مجموعه استخر هلال و همچنین دکتر خدادادی ریاست سازمان هلال احمر خوزستان  نیز کمال همکاری را داشتند .

حضور قهرمانان خوزستانی شنا ، همچون قهرمان ساسان کریمی و …. که هر کدام ساعت ها در کنار این شناگر به جهت بالا بردن روحیه این ابرشناگر، شنا کردند …

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست