• شناسه خبر: 2564

استاندار در حاشیه افتتاح شهرک خودرویی آبادان: هدف اصلی ما ایجاد احساس امنیت در سرمایه‌گذاران است

شهرک خودرویی آبادان در مساحت ۴۵ هزار مترمربع و اعتبار ۷۰۰ میلیارد ریال توسط گروه ساختمانی عبدالباقی به بهره‌برداری رسید. ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

غلامرضا شریعتی امروز دوشنبه (۷ اسفندماه) در حاشیه آیین افتتاح شهرک خودرویی آبادان ، اظهار کرد: هدف اصلی ما ایجاد احساس امنیت در سرمایه‌گذاران است.

وی افزود: منطقه آزاد اروند یکی از فعال‌ترین مناطق در حوزه عمران و اشتغال است و فعالیت‌ها در این منطقه نشان می‌دهد مسیر درستی پیش‌ گرفته شده است.

شریعتی تصریح کرد: تا جای ممکن باید سعی کنیم بروکراسی‌های اداری را به حداقل برسانیم تا سرمایه‌گذار از کار خود دلسرد نشود.

وی، به ایجاد امنیت برای حضور سرمایه‌گذاران در منطقه اشاره و خاطرنشان کرد: هدف اصلی ما ایجاد احساس امنیت در سرمایه‌گذاران است و کلیه ارگان‌ها، سازمان‌ها و دستگاه‌های استان همه برای توسعه و گسترش سرمایه‌گذاری، توزیع عادلانه ثروت و اشتغال‌زایی تلاش می‌کنند.

استاندار خوزستان از کاهش میزان بیکاری در استان نسبت به سال گذشته خبر داد و بیان کرد : نسبت اشتغال ما در سال ۹۶ نسبت به ۹۵ روند مناسب‌تری را به خود گرفته و میزان بیکاری در جوانان نسبت به ۹۵ کاهش پیداکرده، هرچند همچنان عدد بالایی است.

شریعتی تصریح کرد: ما در رتبه اشتغال از رتبه ۲۲ به ۱۹رسیدیم و شاهد سه پله ارتقا بودیم. پتانسیل‌های خدادادی خوزستان زیاد است و باید تلاش کنیم موانع را کم کنیم.

ایسنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست