• شناسه خبر: 2504

سرپرست فرمانداری اهواز: سرانه مطالعه از فضای اجتماعی و فرهنگی جامعه متأثر است .

سرپرست فرمانداری اهواز بر لزوم ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی از دوران کودکی در خانواده تاکید کرد. ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

نبی‌الله خون‌میرزایی در حاشیه بازدید از دوازدهمین نمایشگاه کتاب خوزستان اظهار کرد: نمایشگاه کتاب زمینه ارایه بهترین خوراک‌های روحی برای جویندگان و تشنگان دانش است.
وی با بیان این که هیچ خوراکی برای انسان مانند کتاب نمی‌شود افزود: تنوع موجود در نمایشگاه کتاب و عرضه کتب در موضوعات مختلف می‌تواند نیاز تمام مخاطبان را تامین کند.
خون‌میرزایی با اشاره به اهمیت مطالعه و کتابخوانی بیان کرد: به عنوان یک معلم باید بگویم که مدرسه و دانشگاه به عنوان محیطی برای فراگیری علم برای انسان مانند ندارند.
 او همچنین به اهمیت برپایی نمایشگاه‌های کتاب اشاره و تاکید کرد: برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب در راستای ارتقای سطح دانش و فرهنگ استان ضروری است.
خون‌میرزایی سرانه مطالعه را متأثر از فضای اجتماعی و فرهنگی دانست و گفت: عوامل بسیاری در ترویج کتاب‌خوانی مؤثر هستند که بیش از هر چیز فرهنگ‌سازی در این زمینه نقش دارد.
سرپرست فرمانداری اهواز گفت: باید بپذیریم که کتاب را به عنوان یکی از نیازهای اساسی خود در سبد ‌هزینه‌ای خانوار بگنجانیم. این فرهنگ باید از دوران کودکی شکل گیرد و به کتاب‌خوانی به عنوان ارزش در خانواده نگاه شود.
وی افزود: از مدیران فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و تمامی افرادی که در برپایی نمایشگاه کتاب نقش داشتند کمال تشکر را دارم.
ایسنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست