• شناسه خبر: 2560

برگزاری نمایشگاه “مصرف بهینه آب” در اهواز

نمایشگاه "مصرف بهینه آب" در اهواز به مدت سه روز و با هدف اشاعه فرهنگ مدیریت مصرف آب توسط شرکت آبفا اهواز برگزار می گرد ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

دبیر اجرایی نمایشگاه “مصرف بهینه آب در اهواز”  با اشاره به بحران کم آبی در کشور گفت: این نمایشگاه با هدف ارائه الگوهای صحیح مصرف آب و آگاه سازی عمومی در خصوص وضعیت بحرانی منابع آبی موجود در کشور در تاریخ۷ لغایت ۹ اسفندماه در محل کیانپارس، بلوار ساحلی، جنب کتابخانه مرکزی از ساعت ۱۹ الی ۲۲ برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، سیامک شالویی اظهار کرد: این نمایشگاه با توجه به ضرورت بسیج همگانی و در راستای ترویج فرهنگ مدیریت مصرف، با شش غرفه مختلف در زمینه الگوی بهینه استفاده و صرفه جویی در مصرف آب برگزار می شود.
وی افزود : غرفه های امور مشترکین ، خانه تکانی و مدیریت مصرف آب  ، غرفه کودک ، ایده های مردمی ، دانشمندان کوچک و دستاوردهای مدیریت ، غرفه های شش گانه این نمایشگاه را تشکیل می دهند که همگی با محتوای اهمیت مصرف صحیح آب فعالیت
می نمایند.
سرپرست روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب اهواز بیان کرد: در حاشیه نمایشگاه “مصرف بهینه آب” برنامه های مختلفی شامل موسیقی، تاتر خیابانی، شعرخوانی، سرود و مسابقه، با محوریت مدیرت مصرف آب از ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۲ برپا می گردد.
وی ادامه داد:  جشنواره نخستین واژه آب  برنامه دیگری است که از تاریخ ششم تا هشتم اسفندماه جاری در سطح مدارس ابتدایی اهواز با موضوع مدیریت مصرف آب برگزار می شود.                                                                                                                                        وی در این خصوص گفت: این برنامه شامل ارائه الگوهای مصرف آب ویژه مدارس ابتدایی توسط کارشناس حوزه مدیریت مصرف ، توزیع پکیج آثار  کودک روابط عمومی آبفا اهوازدر حوزه مدیریت مصرف و اجرای برنامه شاد توسط چهره مطرح حوزه کودک صداوسیمای استانی با محور صرفه جویی در مصرف آب  است.
شالویی از ارائه تسهیلات ویژه در حوزه خدمات مشترکین به شهروندان در این نمایشگاه خبر داد و افزود: این تسهیلات شامل بخشودگی جرائم مربوط به انشعابات غیر مجاز و همچنین تقسیط مطالبات معوقه آب بها است که از سوی مدیرعامل شرکت آبفا اهواز در این سه روز برای شهروندان اهوازی در نظر گرفته شده است.
گفتنی است، این نمایشگاه از سوی شرکت آب و فاضلاب اهواز و با همکاری استانداری خوزستان، شهرداری اهواز و اداره کل آموزش و پرورش خوزستان با هدف ترویج فرهنگ بهینه مصرف آب در بین شهروندان اهوازی و با تمرکز بر گروه سنی پایه به عنوان سفیران آب در آینده برپا می شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست