• شناسه خبر: 2829

رئیس بنیاد نخبگان خوزستان منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان، دکتر علی‌حسین صابری عضو هیئت علمی گروه ژنتیک پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به عنوان رئیس بنیاد نخبگان استان خوزستان منص ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

طی حکمی از سوی دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان، دکتر علی‌حسین صابری عضو هیات علمی گروه ژنتیک پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به عنوان رئیس بنیاد نخبگان استان خوزستان منصوب شد.
در این حکم آمده است:
«جناب آقای دکتر علی‌حسین صابری
نظر به ضرورت تمهید و تسهیل شکوفایی و ثمربخشی نخبگان عزیز در استان خوزستان و ایجاد و تقویت همفکری و همکاری میان نخبگان و مسوولان آن استان، با توجه به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به عنوان رئیس بنیاد نخبگان استان خوزستان منصوب می‌نمایم.
شایسته است با اتکال به خداوند متعال، در چارچوب اساسنامه بنیاد ملی نخبگان، آیین‌‌نامه تاسیس و اداره دفتر نخبگان استان و مصوبات هیات امنای بنیاد و با بهره‌مندی از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهای‌ برتر در سطوح مختلف، به هماهنگی امور مربوط به نخبگان و کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاش‌های ذی‌قیمت آنان با استفاده بهینه از توانمندی‌های گسترده و ارزشمند استان، همت گمارید.
بدیهی است استاندار محترم و روسا و مدیران محترم دانشگاه‌ها و مراکز علمی، فرهنگی و صنعتی استان همکاری شایسته را با جنابعالی مبذول خواهند داشت.
توفیق جنابعالی را در انجام این مسئولیت خطیر از خداوند متعال خواستارم.
شایان ذکر است بدینوسیله از زحمات جناب آقای دکتر علیرضا زراسوندی و خدمات ارزنده ایشان در دوران تصدی مسئولیت ، کمال تشکر بعمل می‌آید.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست