• شناسه خبر: 1672

معاون سپاه ولیعصر(عج) خوزستان: دشمن آرزوی دیدن روزهای پیچیده در ایران را با خود به گور می برد

معاون اجرایی سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: دشمن این آرزو را به گور می‌برد که روزهای پیچیده ای را در ایران مشاهده کند چرا که ملت ما مانند کوهی استوار پشتیبان نظام هستند. ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

سرهنگ حاجتی روز شنبه در حاشیه برگزاری راهپیمایی گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی ماه اظهار کرد: نهم دی ماه روز اقتدار ملت ایران بود که پوزه دشمنان داخلی و خارجی را به خاک مالید.
وی بیان کرد: درچنین روزی به همگان ثابت شد که دشمن از چه زاویه ای قصد آسیب رساندن به نظام اسلامی دارد اما حضور پرشور مردم در سال ۸۸ کمر فتنه را شکست.
وی افزود: این حضور با اقتدار مردم به آنهایی که می‌خواستند در مقابل ولایت جبهه بگیرند درس خوبی داد و توطئه های آن ها را ناکام گذاشت.
معاون اجرایی سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: ملت ایران اگرچه در برابر توطئه های دشمنان صبوری می کنند اما در ۹ دی با خلق حماسه بزرگ انزجار خود را نسبت به دشمنان نظام و انقلاب نشان دادند.
وی ادامه داد: ملت شریف ایران همواره در صحنه های مختلف در زمان های لازم پشتیبان نظام بوده و نظام اسلامی نیز با تکیه بر این ملت مقتدر از سوی هیچ دشمنی آسیب نخواهد دید.
سرهنگ حاجتی اظهار کرد: امید است رژیم صهیونیستی، این غده چرکین جهان زودتر از موعدی که رهبر معظم انقلاب وعده کرده اند نابود شود تا دیگر کمتر شاهد این توطئه ها باشیم.

منبع : ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست