• شناسه خبر: 1222

رییس روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان تاکید کرد: ارجاع پرونده تنبیه بدنی دانش آموز اهوازی به هیات تخلفات اداری

پرونده معلمی که روز چهارشنبه در اهواز دانش آموز را مورد تنبیه بدنی قرار داد شنبه هفته آینده به هیات رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش ارسال می شود ...

شهر نوشت :
رئیس روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: پرونده معلمی که روز چهارشنبه در اهواز دانش آموز را مورد تنبیه بدنی قرار داد شنبه هفته آینده به هیات رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش ارسال می شود.
سعید رضوانی بیان کرد: صبح روز چهارشنبه یک دانش آموز در یکی از مدارس ناحیه سه اهواز توسط معلم مورد تنبیه بدنی قرار گرفت که با معلم و مدیر مدرسه در این خصوص صحبت شد.
وی گفت: معلمی که اقدام به تنبیه بدنی این دانش آموز کرده اظهار داشته که قصد تنبیه این دانش آموز را نداشتم ، این دانش آموز بدون هماهنگی خواست به پای تخته برود که دست دانش آموز را گرفتم و به کمر دانش آموز زدم تا دانش آموز سر جای خود بنشیند و مانع ایجاد بی نظمی و ناهماهنگی در کلاس شوم.
پدر این دانش آموز  بیان کرد: پسر من دانش آموز در پایه هفتم یکی از مدارس ناحیه سه اهواز است، وی صبح امروز از سوی معلم خود مورد تنبیه بدنی شدید قرار گرفت.
وی افزود: تحت هیچ شرایطی نباید معلم با دانش آموز اینطور رفتار کند، معلمی که با فرزند من اینطور رفتار کرده است باید پاسخگوی رفتار نامناسب خود باشد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست