• شناسه خبر: 334

احداث آزادراه اهواز ـ ایذه ـ لردگان به تصویب هیئت دولت رسید

استاندار خوزستان گفت: با تصویب آزادراه اهواز ـ ایذه ـ لردگان در هیئت دولت به توسعه این جاده در آینده امیدواریم. ...

به گزارش شهر نوشت و به نقل از روابط عمومی فرمانداری ایذه، غلامرضا شریعتی ظهر امروز در مراسم افتتاح پروژه پل هلایجان این شهرستان با اشاره به تاخیر به وجود آمده در افتتاح این پروژه اظهار داشت: به دلایل مختلفی افتتاح این پروژه با تاخیر ۶ ماهه مواجه شد و طبق وعده‌های پیشین در دهه فجر و عید نوروز افتتاح نشد که به همین دلیل از مردم ایذه عذر می‌خواهم.

وی با اشاره به لزوم توسعه زیرساخت‌های شهرستان ایذه تصریح کرد: در ایذه و باغملک باید چند کار زیرساختی مهم انجام شود که به واسطه این اقدامات بتوان به توسعه همه جانبه این شهرستان‌ها امیدوار شد.

استاندار خوزستان با اشاره به طرح توسعه جاده‌های برون استانی و برون شهری در خوزستان بیان کرد: جاده ۴ باند اهواز باغملک به ایذه در دستور کار قرار گرفته و به جد پیگیر تحقق این پروژه هستیم، همچنین با تصویب آزادراه اهواز ـ ایذه ـ لردگان در هیئت دولت به توسعه این جاده در آینده نیز امیدواریم.

شریعتی با بیان اینکه تصویب و تامین آب برخی از مناطق استان خوزستان می‌تواند سبب رونق کشاورزی و توسعه آب آشامیدنی شود، گفت: با توجه به اینکه این طرح به تصویب رسیده است مرحله بعدی جذب سرمایه‌گذار است که کار دشواری است البته پس از ورود شرکت‌های خارجی به عنوان سرمایه‌گذار می‌توان به مدت ۳ سال شاهد اتمام و عملی شدن طرح بود.

وی با اشاره به مشکلات موجود زیرساختی در استان خوزستان بیان کرد: در مقطعی از زمان استان خوزستان در بحث برخی از شاخص‌ها بالاتر از بسیاری از مناطق کشور بود، دلایل مختلف از جمله جنگ تحمیلی سبب از بین رفتن این داشته‌ها و عقب ماندگی این استان شد و بعد از جنگ نیز برای توسعه خوزستان آن‌گونه که باید کار انجام نشد.

شریعتی عنوان کرد: خوزستان پس از جنگ به اندازه آنچه که حقش بود توسعه نیافت، از این رو باید با همت و تلاش‌هایی که دولت برای توسعه کشور انجام می‌دهد سهم استان را دریافت کنیم، زیرا در این موارد استانی که تلاش بیشتری کرده باشد به نتیجه بهتری خواهد رسید.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست