• شناسه خبر: 2309

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان : قطعاً خرمشهر میزبان فینال جام‌حذفی فوتبال خواهد بود.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به تلاش های این اداره کل برای رفع مشکلات ورزشگاه اروندان خرمشهر، گفت: مشکلات این ورزشگاه تا زمان برگزاری فینال جام حذفی برطرف خواهد شد و مطمئنا خرمشهر میزبان این مسابقات خواهد بود. ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

افشین حیدری درخصوص رفع مشکلات ورزشگاه اروندان خرمشهر برای میزبانی از فینال جام حذفی فوتبال، اظهارکرد: باتوجه به حساسیت بازی فینال جام حذفی در خرمشهر و تعهد اداره کل ورزش و جوانان خوزستان برای آماده سازی زمین چمن ورزشگاه اروندان خرمشهر، پیمانکار مربوطه برای رفع مشکل زمین چمن مشخص شده است و از این هفته کار خود را آغاز می کند.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با بیان این که رفع مشکل نور این ورزشگاه نیز در دستور کار قرار دارد تا فینال جام حذفی به خوبی در خرمشهر برگزار شود ، تصریح کرد : جای هیچ گونه نگرانی نیست و تمام نواقص ورزشگاه طی روزهای آتی برطرف می شود و مطمئناً خرمشهر برای دومین بار میزبان بازی فینال جام حذفی خواهد بود.

حیدری در پایان افزود : باتوجه به ظرفیت ورزش در خرمشهر ، قطعاً زمین چمن ورزشگاه پنج هزار نفری این شهرستان نیز به زیر کشت خواهد رفت. همچنین ورزشگاه شهیدجهان آرا خرمشهر در ماه جاری تحویل پیمانکار داده می شود تا چمن آن هم پس از سال ها بازسازی شود .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست