• شناسه خبر: 2425

دبیر فدراسیون گلف : برگزاری رقابت های گلف یادواره” مرحوم شهباز حسین پور” در اسفند ماه ۹۶ / گلف خوزستان در وضعیت خوبی به سر می برد.

دبیر فدراسیون گلف با اشاره وجود ظرفیت های بسیار بالای اقتصادی در خوزستان و نیاز به ورود بخش خصوصی به ورزش گلف، گفت: خوزستان بهترین گزینه برای ورود بخش خصوصی به این رشته است. ...

پیمان نجف پور – شهر نوشت :

فریدون یوسف‌شاهی دبیر فدراسیون گلف ، اظهارکرد : برگزاری رقابت های گلف یادواره” مرحوم شهباز حسین پور” با شرکت گلفبازان مطرح کشور از هشتم تا یازدهم اسفندماه ۹۶ به میزبانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجد سلیمان برگزار می شود .

دبیر فدراسیون گلف در ادامه با بیان این که با توجه به وجود زمین های متعدد گلف در خوزستان این رشته به لحاظ زیرساختی و نیروی انسانی غنی است، گفت: در حال حاضر بیش از ۸۰ درصد بازیکنان تیم ملی را گلف بازان خوزستانی تشکیل می دهند که این موضوع نشان می‌دهد گلف این استان در وضعیت خوبی به سر می برد.

وی با اشاره به مشکلات مالی این رشته در کشور، افزود: برای رفع این موضوع باید از بخش خصوصی کمک گرفت و با توجه به ظرفیت های اقتصادی موجود در خوزستان لازم است که مسئولان استان از پتانسیل های بخش خصوصی برای کمبود نواقص و تامین اعتبارات ورزش گلف استفاده کنند.

یوسف شاهی گفت: گلف خوزستان همیشه وضعیت خوبی در سطح کشور داشته است ، ورزش گلف باید همچون رشته های کم نام و نشانی که توانسته اند از بخش های خصوصی استفاده کنند ، بتواند در بین فعالان اقتصادی نفوذ پیدا کند.

وی در پایان افزود : خوزستان با وجود ظرفیت های بسیار بالای اقتصادی بهترین گزینه برای ورود بخش خصوصی به ورزش گلف است. این استان نیروی انسانی کارآمد و زیرساخت لازم را به خوبی دارد و با برنامه ریزی مناسب می تواند در این عرصه موفق تر ظاهر شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست